![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
12:32, 5 травня 2020 р.
У зв"язку з зареєстрованим випадком захворювання на коронавірус в одному із сіл Лубенського району встановили попереджувальні таблички
![У зв"язку з зареєстрованим випадком захворювання на коронавірус в о... У зв"язку з зареєстрованим випадком захворювання на коронавірус в одному із сіл Лубенського району встановили попереджувальні таблички](/dist-assets/images/cap.jpg)
На території Засульської громади маємо ще один лабораторно підтверджений випадок на гостре респіраторне захворювання COVID-19 у селі Вищий Булатець. Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Засульської сільської ради встановив на в’їздах та виїздах даного населеного пункту попереджувальні таблички щодо санітарної зони та рекомендував населенню наступні обмеження:
- не здійснювати вихід з приміщень без засобів індивідуального захисту органів дихання (масок медичних, респіраторів в т.ч. самостійно виготовлених);
- не здійснювати переміщення вулицями без поважної на те причини (виняток відвідування продуктових магазинів, аптек, амбулаторії, рух до місця роботи та робота закладів критичної інфраструктури, сільських рад);
- неухильно дотримуватися соціальної дистанції не менше двох метрів у громадських місцях.
![У зв"язку з зареєстрованим випадком захворювання на корона..., фото-1 У зв"язку з зареєстрованим випадком захворювання на коронавірус в одному із сіл Лубенського району встановили попереджувальні таблички, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...