• Головна
  • Шлюби VS розлучення під час карантину: що говорить статистика?
09:28, 6 травня 2020 р.

Шлюби VS розлучення під час карантину: що говорить статистика?

Шлюби VS розлучення під час карантину: що говорить статистика?

 Карантин, який в Україні був оголошений з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції, не позначився збільшенням кількості розлучень.

Щобільше, молодята, які виявили бажання одружитися ще до пандемії, не відмовляються від весілля та зазвичай не переносять дату реєстрації шлюбу.

За словами очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини Свистун, у Лубнах з початку карантину весільний марш пролунав для 17 пар, які заздалегідь подали заяви про укладання шлюбу. Розуміється, що весільні церемонії проходили за спрощеною процедурою, а в молодят був особливий дрес-код – маска та рукавички. Разом з тим, фахівці Лубенського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в зазначений період засвідчили розлучення тільки 1 подружжя.

Слід зазначити, що закохані можуть подати заяву на реєстрацію шлюбу, не виходячи з дому, за допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua/).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...