• Головна
  • Лубенська Венеція або результати роботи лубенських чиновників
13:05, 6 травня 2020 р.

Лубенська Венеція або результати роботи лубенських чиновників

Лубенська Венеція або результати роботи лубенських чиновників , фото-1

Десятиліттями в Лубнах не вирішуються важливі комунальні питання . Дороги, відсутність пішохідних доріжок, і звичайно ж, ливнівки. Вчорашня злива, яка в один момент перетворила центр міста в безкрайнє море, ще раз підтвердила повну неспроможність відповідальних чиновників налагодити комунікації у місті.

Головний архітектор міста, Андрій Шмонденко, у телефонній розмові відмовився дати пояснення, чому реконструйована минулого року зливна система не справляється з дощовими водами. Тобто кошти платників податків щороку розчиняються у калюжах.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року повним ходом проводилися ремонтні роботи, які тривали на центральній вулиці міста, тоді головний архітектор повідомив, що це перший етап в рамках проекту реконструкції Ярмаркової площі. Це будівництво дощової каналізації. Без цього подальша реконструкція взагалі немає сенсу, адже саме ця каналізація буде відводити дощову і талу воду із середини ринку, самої Ярмаркової площі і проспекту Володимирського.

 Роботи були розпочаті від центральної дев'ятиповерхівки, де проходить міська дощова каналізація, в яку і буде врізатися Ярмаркова площа.

 За допомогою екскаватору, була прорита траншея з водоприймальними колодязями до пішохідного переходу. А от вже від центральної дороги до ринку роботи здійснювалися методом проколу, щоб не переривати асфальтове покриття. Простими словами - це метод, коли за допомогою потужної гідравліки та бурової станції під дорогою просверлюється отвір, в який прокладають труби.

До речі, саму дорогу під час робіт також обладнали дощоприймальниками, аби ті забирали в каналізацію воду вже безпосередньо з самої проїжджої частини. Ну а далі, знову викопуючи траншею, дощову каналізацію прокладали по Ярмарковій площі. Тоді головний архітектор запевнив, що роботи закінчаться до кінця року і проблема буде вирішена. Сума даних робіт складає приблизно 3 мільйони гривень.

Аналогічна ситуація вчора була по вулиці Садовій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...