• Головна
  • КП "Лубни-водоканал" попереджає про масові відключення боржників після закінчення карантину
10:23, 20 травня 2020 р.

КП "Лубни-водоканал" попереджає про масові відключення боржників після закінчення карантину

Шановні споживачі!

Якщо у вас виникла заборгованість через труднощі в оплаті за послуги водопостачання та водовідведення під час карантину, і ви маєте борг більше ніж за два місяці,

тоді це повідомлення для вас!

КП «Лубни-водоканал» з розумінням відноситься до ваших побоювань через загрозу зараження корона вірусною хворобою. Але просимо і вашого розуміння до тієї ситуації, в якій опинилося наше підприємство. Для того щоб подавати воду до осель лубенців ми повинні вчасно сплачувати всі свої зобов’язання перед постачальниками, а особливо великі рахунки водоканал сплачує за електроенергію, адже все обладнання, яке подає воду та відводить стоки працює безперебійно та цілодобово. Наше підприємство є одним цілим з усім містом Лубни, це комунальна власність нашої громади, працівники водоканалу живуть поряд з вами і також на собі відчувають всі недоліки, які виникають під час проблем у водопостачанні. На сьогодні такою проблемою є загроза обмеження подачі електроенергії для КП «Лубни-водоканалу». Це є загрозою для кожного мешканця Лубен, адже ми працюємо для всього міста, і від кожного з нас залежить буде вода в наших оселях чи ні. Інших джерел надходження коштів, крім як оплати за спожиту воду та водовідведення, в нас немає. Не платите ви - не зможемо розрахуватись і ми, а в результаті всі будемо без води!

Будь-ласка розрахуйтеся за послуги КП «Лубни-водоканал»!

Під час карантину оплату можна зробити онлайн

(через сайт КП «Лубни-водоканал» по Приват24).

Також працює каса нашого підприємства, де за платежі не беруть комісійні.

КП «Лубни-водоканал» в період карантину обмежує свої заходи, щодо стягнення заборгованості, інформуванням, роз’ясненням та попередженням про можливі наслідки через накопичення заборгованості за послуги по водопостачанню та водовідведенню. Але після закінчення карантину КП «Лубни-водоканал» буде змушений проводити відключення абонентів-боржників, притягнення їх до суду та нарахування пені за подальші прострочені платежі. Ми закликаємо Вас знайти можливість сплати за спожиті послуги та допомогти своїм близьким і рідним старшого віку оплатити рахунки за допомогою онлайн сервісів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...