Тарифи на захоронення твердих побутових відходів у Лубнах змінено

Лубенське комунальне підприємство «Чисте місто» повідомляє про намір здійснити встановлення нових тарифів на послуги з захоронення твердих побутових відходів.

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130 КП «Чисте місто » повідомляє про намір встановити нові тарифи на послугу із захоронення твердих побутових відходів (ТПВ).

Розрахунок тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на послугу з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. № 1010 (зі змінами) та Порядку розгляду органами місцевого смоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 № 239.

Послуга з захоронення твердих побутових відходів надається населенню та іншим споживачам. Послуги із захоронення твердих побутових відходів на звалищі проводиться за фактичним обліком в кубічних метрах щоденно. Захоронення твердих побутових відходів здійснюється згідно з обсягом прийнятих ТПВ на звалище, при наявності укладеного договору з підприємством. Діючі тарифи на послугу із захоронення твердих побутових відходів встановлені рішенням виконавчого комітету Лубенської міської ради № 213 від 30.08.2011 р., і станом 01.05.2020 р. складають:

- для населення – 7,50 грн./м3;

- для інших споживачів – 10,85 грн./м3.

Рівень відшкодування діючим тарифом собівартості складає для населення 27,1 %, для інших споживачів – 25,6 %.

Таким чином, виникла потреба у зміні тарифу шляхом встановлення нового тарифу на послугу із захоронення твердих побутових відходів КП «Чисте місто». Обґрунтуванням причин зміни тарифу є те, що за час дії встановленого тарифу відбулися зміни основних його складових:

- зміни фонду оплати праці працівників підприємства (розмір мінімальної заробітної плати зріс з 960,0 грн. до 4723,0 грн. – в 4,9 рази);

- прожитковий мінімум для працездатних осіб зріс з 960,0 грн. до 2102,0 грн. - у 2,2 рази;

- вартість ПММ зросла з 9,68 грн./літр до 26,02 грн/літр - у 2,7 рази;

- вартість запасних частин зросла на 200 – 240 %;

- суттєво збільшились ставки екологічного податку для мало небезпечних відходів IV класу (з 1,36 грн./тону до 5,0 грн./тону) та помірно небезпечних відходів ІІІ класу (з 3,49 грн./тону до 12,4 грн./тону).

Після зміни вищевказаних елементів діючого тарифу тарифи на послуги з захоронення твердих побутових відходів для населення зростуть у 4,42 рази, для інших споживачів – у 4,68 рази.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 7 днів з моменту публікації особисто або поштою за адресою: Полтавська область, м. Лубни, площа Ярмаркова, 24 або у відділі житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради за адресою: Полтавська область, м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 33, к. 206.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
Громадяни, які мають бажання отримати житлову субсидію, повинні пам’ятати, що пільга не призначається боржникам по аліментах. Дані вимоги передбачені Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 14.08.2019 року № 807. Згідно з нормами Постанови, житлова субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є ос...
Кримінал
Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області, днями знов було зафіксовано випадки телефонних дзвінків від невідомих осіб з номера телефону 0956308859, які від імені начальника Лубенської ДПІ Олександра Коломійця вимагали у суб’єктів господарювання Семенівського району надання грошової допомоги, з погрозами у разі відмови. Вкотре нагадуємо, що службові особи ДПС у Полтавській області жодних вказівок збирати гроші від свого чи від імені дов...
Здоров'я
29 вересня під головуванням виконувача обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, - розповідають в Лубенській РДА. З питання порядку денного щодо ситуації, що склалася в Лубенському районі з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, інформували завідувач Лубенського міжрайонного відокр...
Суспільство
Для виконання ремонтних робіт залізничний переїзд 169 км перегону б/п 167 км - б/п 172 км, з черговим працівником (Сторонське), буде закритий з 08 год 00 хв. 05 жовтня до 20 год 00 хв. 07 жовтня 2020 року. Про це повідомляють в Лубенській міській раді. Об’їзд автотранспорту буде здійснюється через залізничний переїзд, з черговим працівником, 175 км ст. Лубни (НКО).
Реклама
Позафракційний, безпартійний, депутат Полтавської обласної ради VII скликання. Народився 11.06.1975 року. Громадянин України. Освіта вища. Спеціальності: управління підприємством, публічне управління та адміністрування. Успішний підприємець. Створив високотехнологічні підприємства – ТМ «Наша Пекарня» і ТОВ «Наш Млин», забезпечивши роботою понад 100 працівників. Меценат та благодійник. Голова опікунської ради дитячого соціально-реабілітаційного центру «Наді...
Різне
Критична маса у ядерній фізиці - мінімальна кількість речовини, що ділиться, яка потрібна для початку самопідтримуваної ланцюгової реакції поділу. Тобто, переводячи на загальнодоступну мову, щоб добряче бабахнуло, потрібно довести до критичної маси. А сам термін «критична маса» можна розуміти по-нашому - двояко. Ось вам перший приклад: я так розумію, що у суспільстві вже виникла певна мінімальна, на жаль, критична маса людей, які розумно оцінюють стан спра...
Культура
Шанувати пам’ять Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії заведено 30 вересня. Легенда говорить, що маленьких доньок християнки Софії стратили за віру. Свята Софія довго оплакувала своїх доньок після їхньої смерті. Ось чому зазвичай цього дня завжди прохолодна погода та йде дощ, ніби плаче Софія. Тож нехай у кожного з нас буде нетлінна віра у добро, чиста надія на краще та життєдайна любов, яка завжди перемагає.
Культура
Ця зустріч відбулася два роки тому. З тих пір помінялося дуже багато. У Мгарі, як і в багатьох інших селах, що ввійшли до Засульської ОТГ оптимізували ФАПи, школи, дитсадки і бібліотеки. Бібліотечний фонд Мгарської бібліотеки передали до Вільшанки і тепер залишається тільки згадати, як же було всього два роки тому: -«Бібліотека - моя душа», говорить Наталія Григорівна Шабля, яка більше тридцяти років працювала бібліотекарем у Мгарській сільській бібліотеці...
Різне
Як повідомляє волонтер Лубенської благодійної організації "БФ" МЕЛЕК" Інна Пісня, окрім маскувальних сіток, виготовлених власноруч, та найнеобхіднішого для наших воїнів, цього разу їм доставлять ще й солодкі кавуни. Продукцію з баштану Олексія Коваленка на фронт доставляє волонтер Кость Перекопний.