• Головна
  • У Лубнах на даний час відсутня стихійна торгівля
13:51, 20 травня 2020 р.

У Лубнах на даний час відсутня стихійна торгівля

У Лубнах на даний час відсутня стихійна торгівля, фото-1

Два місяці карантину і обмежень дали свої результати.

По-перше, ніякого спалаху захворюваності у Лубнах не відбулося, а по-друге, нарешті, коли запрацювали ринки, у центрі міста зникла стихійна торгівля.

Зовсім змінився вигляд площі Ярмаркової та пішохідної алеї до Хлібокомбінату. Тепер тут просторо для пішоходів, відсутні колись хаотично розставлені ятки з різноманітним товаром.

В основному зараз вся торгівля овочами, розсадою та іншими товарами зосереджена на центральному ринку. А лубенське комунальне підприємство «Міський ринок», яке розташоване поруч, також запрошує покупців.

Тут пропонують овочі та фрукти, розсаду квітів, молоко, хліб, господарчі товари, живу рибу. От тільки покупців дещо бракує. З чим це пов’язано - невідомо.

Можливо люди звикли робити закупи на центральному ринку, а можливо з невлаштованістю пішохідних доріжок та під’їзної частини? Адже через грязюку і величезні калюжі нікому не хочеться перестрибувати.

Це вже головна турбота комунального відділу міськвиконкому та дирекції міського ринку - забезпечити лубенців гідними умовами, щоб у самому центрі міста нарешті побороти безлад і вічні калюжі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...