Результати обстеження річки Луб"янки

Результати обстеження річки Луб"янки , 05361.com.ua

Як повідомив керівник комунального підприємства ''Шляхрембуд" Владислав Погорєлко, 20 травня працівниками підприємства було проведено обстеження водовідвідної канави дощової каналізації (або іншими словами, русла річки Лубянки) від залізничного полотна по вулиці Коцюбинського і вгору по течії, аж до вулиці Зеленої.

Загалом обстежено 2.7 кілометра русла. На цій ділянці було виявлено значну кількість місць, де є затори зі сміття, починаючи з великої кількості пластику та закінчуючи телевізійними кінескопами та карданним валом від авто, повалених дерев та чагарників. Також наявні кілька десятків незаконних виведень каналізації з приватних домогосподарств у канаву.

21 травня в міській раді була проведена нарада, на якій були розглянуті можливі варіанти вирішення цієї проблеми. На даний час проводяться роботи з розробки покрокового плану по приведенню даної канави до належного стану. А ентузіасти із лубенської спільноти ''Мої Лубни'' вже запропонували провести громадську толоку по очищенню русла Луб"янки від сміття.

Результати обстеження річки Луб"янки , фото-1 Результати обстеження річки Луб"янки , фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі