• Головна
  • Результати обстеження річки Луб"янки
09:50, 22 травня 2020 р.

Результати обстеження річки Луб"янки

Результати обстеження річки Луб"янки

Як повідомив керівник комунального підприємства ''Шляхрембуд" Владислав Погорєлко, 20 травня працівниками підприємства було проведено обстеження водовідвідної канави дощової каналізації (або іншими словами, русла річки Лубянки) від залізничного полотна по вулиці Коцюбинського і вгору по течії, аж до вулиці Зеленої.

Загалом обстежено 2.7 кілометра русла. На цій ділянці було виявлено значну кількість місць, де є затори зі сміття, починаючи з великої кількості пластику та закінчуючи телевізійними кінескопами та карданним валом від авто, повалених дерев та чагарників. Також наявні кілька десятків незаконних виведень каналізації з приватних домогосподарств у канаву.

21 травня в міській раді була проведена нарада, на якій були розглянуті можливі варіанти вирішення цієї проблеми. На даний час проводяться роботи з розробки покрокового плану по приведенню даної канави до належного стану. А ентузіасти із лубенської спільноти ''Мої Лубни'' вже запропонували провести громадську толоку по очищенню русла Луб"янки від сміття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...