• Головна
  • Без згоди власника комунальники зможуть заходити до житла
12:23, 22 травня 2020 р.

Без згоди власника комунальники зможуть заходити до житла

Без згоди власника комунальники зможуть заходити до житла

Подякуйте народним депутатам "законотворцям", які прийняли у першому читанні такий законопроєкт. До вас тепер зможуть без вашої згоди та без санкції суду проникнути у житло для припинення надання комунальних послуг за борги.

Як пояснює юрист Анна Маляр: «Ця новина стосується абсолютно всіх людей, які проживають у житлі, а не на вулиці. До вас тепер зможуть на законних підставах без вашої згоди та без санкції суду проникнути у житло для припинення надання комунальних послуг.

Верховна Рада прийняла це 20 травня у першому читанні (законопроект 2458, зміни до ст. 29 Закону про Житлово-комунальні послуги)".

«Зараз до вас можуть проникати несанкціоновано лише у невідкладних випадках, пов'язаних з необхідністю рятування життя і здоров'я людей та/чи майна. І це зрозуміло, коли аварія і всіх сусідів заливає гарячою водою, то нема коли бігти до суду. Але депутати розширили ці підстави несплатою комунальних послуг. Тобто, якщо ви заборгували і вам вирішили припинити надавати послуги, то група людей матиме право без вашого дозволу та без санкції суду просто зайти до вас у помешкання".

Це ж стосується й інших об'єктів нерухомого майна - магазинів, офісів, складів тощо. В проголосованому за основу законопроєкті нічого немає про збереження вашого майна у разі проникнення до вашого помешкання чи офісу, про ваше приватне життя, про можливу шкоду здоров"ю, яка може бути завдана хворим чи дітям під час такого проникнення, нічого немає про відповідальність за помилку в номері помешкання та боржника, нічого немає про кількість осіб, які можуть у такий спосіб проникнути...

У нормі про проникнення до вашого житла чи офісу про вас і ваші права взагалі  нічого немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...