• Головна
  • Державна підтримка лубенських об"єктів
13:38, 22 травня 2020 р.

Державна підтримка лубенських об"єктів

Державна підтримка лубенських об"єктів

 Незважаючи на складнощі по надходженню коштів до місцевого бюджету, адже за два місяці карантину - це мінус майже 10 000 000 гривень, міська рада Лубен розраховує на державне фінансування раніше заявлених об"єктів.

Це будівництво приймального відділення Лубенської міської лікарні інтенсивного лікування на 46 000 000 гривень, тендер по якому вже проведено, а також співфінансування з держбюждету - 5 000 000 гривень на утеплення фасаду дитячого садочка №9 "Берізка" і загальноосвітньої школи №3, теж 5 000 000 гривень.

А також місто має отримати кредит Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО, яка фінансує широкий спектр екологічних проектів у Центральній та Східній Європі, включаючи і Україну. Це буде сума у 30 000 000 гривень на реконструкцію застарілої мережі водопостачання Лубен, яку повинно освоїти КП "Лубни-водоканал".

Ці надходження мають компенсувати дефіцит місцевого бюджету, який стався за час карантину та дадуть можливість реалізувати політику енергоефективності і забезпечення комфортного проживання в місті Лубни. Про це заявив міський голова Лубен Олександр Грицаєнко у своєму щотижневому відеозверненні до лубенців.

Державна підтримка лубенських об"єктів, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...