Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?

 Вже з понеділка, 25 травня, поступово почнуть працювати окремі групи в дитячих садочках і вже зараз батьки та діти мають знати, що їх очікує і як потрібно готуватися до відвідування дошкільних закладів.

Про це поговоримо з Оленою Чижовою - головним спеціалістом управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради:

"Дуже важливу і відповідальну справу ми хочемо організувати, аби продумати увесь алгоритм необхідних освітніх заходів. Однак для цього відповідальними мають бути не тільки вихователі, але й батьки. Перш за все - необхідно повідомляти вихователів про те, що ви і ваша дитина перебуваєте в здоровому стані. Приводячи малюків на територію дитячого садка, необхідно бути у захисній масці.

Якщо ви приводите дитину у масці, вам необхідно зняти її з неї перед дитячим майданчиком, після чого малюка забирає вихователь і проводить процедуру вимірювання температури. Всі дані будуть заноситися в спеціальний журнал температурного скринінгу.

Після того, як всі діти зберуться на майданчику, а це буде відбуватися до визначеного у кожному закладі дошкільної освіти часу, вони разом з вихователем заходять всередену приміщення. Тобто, ви маєте розуміти, що буде визначений граничний час, коли малечу можна буде привести до закладу.

Наприклад в ДНЗ "Смородинка" графік проводитиметься з 7:30 до 8:30 ранку.

Заходячи в приміщення, дітвора витиратиме підошви взуття об коврик з дезрозчином, а вихователь буде обробляти антисептиком свої руки. Також після того, як малеча підніметься в роздягальню, технічний працівник продезінфікує перила і східці, якими підіймалися діти.

Після того, як вихованці дитсадка перевдягнуться, вони підуть до ванної кімнати, де під наглядом вихователя і його помічника будуть мити з милом руки не менше 20 секунд.

Далі на дітей буде чекати сніданок. Місця в їдальні будуть знаходитися на певній відстані одне від одного. Після занять в приміщенні дітвора буде йти на вулицю, а самі приміщення будуть провітрюватися і дезінфікуватися.

Нашими зусиллями в дошкільних установах будуть організовані всі необхідні заходи для того, щоб діти, перебуваючи в приміщенні, були забезпечені належними умовами, які будуть затверджені регламентом, запропонованим головним санітарним лікарем України. Про це все в широкому доступі будуть проінформавані як вихователі, так і батьки.

Перебування дітей в дошкільній установі буде розраховано з тих міркувань, щоб якнайменше було фізичного контакту між дітьми та між працівниками і дітьми. Все це буде проговорено і доведено до відома кожної дошкільної установи.

Діти, знаходячись в приміщенні, отримуватимуть сніданок, будуть проходити гігієнічні процедури, після чого будуть спрямовані на дитячі майданчики. Безпосередньо там педагогами наших закладів будуть проводитись ігри, в яких малеча буде дистанційована між собою.

Так само і під час сну дитячі ліжка будуть розташовані на необхідній дистанції.

Окреме прохання до батьків! У перший день, коли ви приведете дитину до садочка - покладіть їй в рюкзак запасний одяг, аби уникаючи зайвих контактів вона самостійно клала свої речі в свою шухлядку.

Також від початку роботи нам разом з батьками буде необхідно домовитися, коли саме вони будуть забирати дітей. Цей час має бути обов'язково визначений і проговорений з вихователями, адже на території дитсадка перебування дорослих буде максимально обмеженим.

Всі роботи, які будуть пов'язані з дотриманням санітарних вимог, обговорені в регламенті головного санітарного лікаря України, наші працівники будуть обов'язково дотримуватися. Сподіватимемося, що всі заходи які ми організовуємо, будуть спрямовані, аби уберегти здоров'я ваших дітей і наших працівників."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Суспільство
Так у Лубнах називається мікрорайон, де колись дислокувалася знаменита Чапаєвська дивізія. Вже давно розформована військова частина, але люди залишилися жити. Мікрорайон гарний, густонаселений, і здавалося б, повинен бути тут порядок. Та щось пішло не так. Біля пятиповерхівок вулиці Гвардійської на дитячому майданчику жодного разу за літо не скошували траву, вже кілька тижнів сміттєва урна стоїть переповнена сміттям і ніхто наче й не збирається навести лад...
Різне
Ідучи будь-яким містом, ви завжди звертали увагу, як цвітуть з початку літа та до пізньої осені багряні, жовті й вогняні чорнобривці. Ці квіти отримали назву «золото Діви Марії», вони були зображені навколо лику Діви Марії та символізували монети із золота. Існувала легенда, що коли втікали Марія та Йосип до Єгипту, їх переслідували злодії. Вони спіймавши їх, забрали гаманець, а в ньому замість золотих монет були квіти чорнобривців. Ці квіти застосовують у...
Політика
Напередодні місцевих виборів, що пройдуть в Україні 25 жовтня 2020 року, влада повністю змінила виборче законодавство. Нова виборча система настільки складна, що навіть експерти не можуть у ній розібратись. Якби робили все правильно, то виборча кампанія мала б початися за півроку – з широкомасштабної роз’яснювальної роботи. Однак її не було і немає. Така ситуація зручна для великих партій, які вже сидять у Верховній Раді. На тлі плутанини й незнання вони п...
Екологія
Саме так можна назвати те, що відбувається майже щодня – палають торфовища, ядуча пелена диму накриває села і відчувається в Лубнах. У селі Висачки люди особливо потерпають від диму, вранці, 24 вересня, горіння торфу було наскільки інтенсивне, що видимість в селі була у межах двадцяти метрів. Жити у такому смороді дуже шкідливо для здоров"я, але навіть якщо комусь стане зле, то лікаря у селі немає, а швидка допомога із Лубен буде їхати дуже довго. Дорога д...
Новини компаній
29 вересня 2020р о 11.00 відбудеться онлайн-зустріч протягом якої ми покажемо на лінії часу, крок за кроком, як впевнено і планово виходити на ринок ЄС: перевірка бізнес-ідеї та роздуми про релокацію менеджерів фірми; аналіз ринку, підготовка комерційних пропозицій; як не упустити можливість отримання грантового фінансування ще до реєстрації фірми; проведення зустрічей з партнерами та першими замовниками; становлення на ринку Польщі, легалізація перебуванн...
Суспільство
КП «Лубни-водоканал» просить абонентів терміново сплатити за послуги з водопостачання та водовідведення та оплатити борги за попередній період ( в разі наявності таких). В період карантину стрімко знизились надходження оплат за послуги від абонентів КП «Лубни-водоканал», тому підприємство не має коштів в повному обсязі розрахуватися за електроенергію. Наразі КП «Лубни-водоканал» попереджено про відключення об’єктів водопостачання від електроживлення і, як...
Освіта
Лубенська спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів N6 отримала чергову перемогу. Цей заклад на 4-му місці в обласному рейтингу результатів ЗНО серед 303 навчальних закладів Полтавщини! Це визначна перемога всього педагогічного колективу. Вітаємо!
Екологія
Дніпро обміліє вдвічі. Такі прогнози дають фахівці Інституту водних проблем і меліорації НААН. 5 років в країні фіксують маловоддя й посухи. У 2020 році річки обміліли настільки, що питання рекордного мілководдя вже двічі виносили на засідання РНБО. Адже це стало загрожувати національній безпеці. Україна має один з найнижчих в Європі показників забезпеченості водою. Якщо щорічний доступ до водних ресурсів становить менше за 1,7 тис. куб. м на людину, то це...
Культура
На правому березі річки Сліпорід розташоване мальовниче козацьке село Ісківці. Саме тут, у центрі, біля ошатного діючого будинку культури вже четверте століття росте дуб-велетень, який є пам’яткою природи. Чимало історичних подій довелося побачити йому, а його велетенська крона, наче голова мудрого старця, пам’ятає всі легенди Ісковець. За легендами та переказами його засновником був запорожець Юсько (Йосип), якому вдалося вирватися з тяжкої турецької нево...