• Головна
  • Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?
20:34, 23 травня 2020 р.

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?

 Вже з понеділка, 25 травня, поступово почнуть працювати окремі групи в дитячих садочках і вже зараз батьки та діти мають знати, що їх очікує і як потрібно готуватися до відвідування дошкільних закладів.

Про це поговоримо з Оленою Чижовою - головним спеціалістом управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради:

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?, фото-1

"Дуже важливу і відповідальну справу ми хочемо організувати, аби продумати увесь алгоритм необхідних освітніх заходів. Однак для цього відповідальними мають бути не тільки вихователі, але й батьки. Перш за все - необхідно повідомляти вихователів про те, що ви і ваша дитина перебуваєте в здоровому стані. Приводячи малюків на територію дитячого садка, необхідно бути у захисній масці.

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?, фото-2

Якщо ви приводите дитину у масці, вам необхідно зняти її з неї перед дитячим майданчиком, після чого малюка забирає вихователь і проводить процедуру вимірювання температури. Всі дані будуть заноситися в спеціальний журнал температурного скринінгу.

Після того, як всі діти зберуться на майданчику, а це буде відбуватися до визначеного у кожному закладі дошкільної освіти часу, вони разом з вихователем заходять всередену приміщення. Тобто, ви маєте розуміти, що буде визначений граничний час, коли малечу можна буде привести до закладу.

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?, фото-5

Наприклад в ДНЗ "Смородинка" графік проводитиметься з 7:30 до 8:30 ранку.

Заходячи в приміщення, дітвора витиратиме підошви взуття об коврик з дезрозчином, а вихователь буде обробляти антисептиком свої руки. Також після того, як малеча підніметься в роздягальню, технічний працівник продезінфікує перила і східці, якими підіймалися діти.

Після того, як вихованці дитсадка перевдягнуться, вони підуть до ванної кімнати, де під наглядом вихователя і його помічника будуть мити з милом руки не менше 20 секунд.

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?, фото-10

Далі на дітей буде чекати сніданок. Місця в їдальні будуть знаходитися на певній відстані одне від одного. Після занять в приміщенні дітвора буде йти на вулицю, а самі приміщення будуть провітрюватися і дезінфікуватися.

Нашими зусиллями в дошкільних установах будуть організовані всі необхідні заходи для того, щоб діти, перебуваючи в приміщенні, були забезпечені належними умовами, які будуть затверджені регламентом, запропонованим головним санітарним лікарем України. Про це все в широкому доступі будуть проінформавані як вихователі, так і батьки.

Перебування дітей в дошкільній установі буде розраховано з тих міркувань, щоб якнайменше було фізичного контакту між дітьми та між працівниками і дітьми. Все це буде проговорено і доведено до відома кожної дошкільної установи.

Діти, знаходячись в приміщенні, отримуватимуть сніданок, будуть проходити гігієнічні процедури, після чого будуть спрямовані на дитячі майданчики. Безпосередньо там педагогами наших закладів будуть проводитись ігри, в яких малеча буде дистанційована між собою.

Так само і під час сну дитячі ліжка будуть розташовані на необхідній дистанції.

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?, фото-15

Окреме прохання до батьків! У перший день, коли ви приведете дитину до садочка - покладіть їй в рюкзак запасний одяг, аби уникаючи зайвих контактів вона самостійно клала свої речі в свою шухлядку.

Як будуть працювати дитсадки в Лубнах після дозволеного відкриття?, фото-16

Також від початку роботи нам разом з батьками буде необхідно домовитися, коли саме вони будуть забирати дітей. Цей час має бути обов'язково визначений і проговорений з вихователями, адже на території дитсадка перебування дорослих буде максимально обмеженим.

Всі роботи, які будуть пов'язані з дотриманням санітарних вимог, обговорені в регламенті головного санітарного лікаря України, наші працівники будуть обов'язково дотримуватися. Сподіватимемося, що всі заходи які ми організовуємо, будуть спрямовані, аби уберегти здоров'я ваших дітей і наших працівників."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...