• Головна
  • На Лубенщині запустили повний цикл з виробництва спермопродукції ВРХ за американською технологією
11:52, 26 травня 2020 р.

На Лубенщині запустили повний цикл з виробництва спермопродукції ВРХ за американською технологією

На Лубенщині запустили повний цикл з виробництва спермопродукції ВРХ за американською технологією, фото-1

Продаж спермопродукції ВРХ американської селекції, повний спектр селекційного консалтингу та ветеринарний супровід господарства — такі послуги пропонує ТОВ «Лубенське племпiдприємство» населенню та фермерським господарствам України.

Про це повідомляє kurkul.com.

Підприємство працює за американською системою підбору биків, яка враховує індивідуальні побажання господарств щодо рівня та якості молочної та мясної продуктивності.

Також надаються професійні консалтингові послуги: підбір биків і спермопродукції, запліднення, супровід отелів, ветеринарні послуги, синхронізація стада, геномної селекції новонароджених телят для прогнозування продуктивності тварини. Це дозволяє заощадити кошти та оптимізувати економiчнi показники стада.

Сільгоспвиробникам області та країни пропонується спермопродукція спеціалізованих порід ВРХ американської, французької, голанської селекції — голштин, джерсей, абердин-ангус.

На території постійно утримується поголів’я биків-плідників з показниками TPI від 2700 для безперебійного отримання продукції.

Аби спермопродукція максимально зберегла запліднюючі здатності, для її фасування підприємство придбало французьку установку IMV — Technologies з виробництва пайєт і наразі є єдиним в Україні племпідприємством з таким обладнанням.

Тож відразу після взяття матеріалу, оцінки та очитки сперма фасується в поліпропіленові соломинки. На базі промпідприємства є спеціалізований транспорт для перевезення замороженої спермопродукції ВРХ.

Наразі ТОВ «Лубенське племпiдприємство» вже співпрацює французькою «Genes Diffusion», та DEMON GENETICS Голландія, якi надають підприємству бугаїв-плiдникiв для подальшого використання у виробництві генетичного матеріалу.

Якість племматеріалу вже оцінили 250 господарств із Сумської, Полтавської, Черкаської, Тернопільської, Житомирської, Чернігівської областей.

Серед клієнтів значаться великі господарства з потужним тваринництвом: СВК «Перемога», «АгроКо», СТОВ «Андріївське», ТОВ сг ім. «Воловикове», ТОВ ПСП «Горинь».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...