![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
12:12, 27 травня 2020 р.
Екоактивісти лубенської школи
![Екоактивісти лубенської школи Екоактивісти лубенської школи](/dist-assets/images/cap.jpg)
Команда екоактивістів Лубенської загальноосвітньої школи №3 у складі директорки Кобилянської Т.В., вчительки англійської мови Костюк Н.І та учнів 9-А класу Тараненко Альони й Тюріна Тимура вирішили взяти участь в екоосвітньому проєкті від Klitchko foundation "Zero Waste School", тобто "Школа без відходів".
Проєкт спрямований на підвищення екосвідомості учнів та вчителів, які згодом матимуть змогу втілити власний задум у своїй громаді. Через поширення епідемії Covid-19 команда навчається в онлайн-режимі. Декілька разів на тиждень стажери фонду проводять лекції, конференції та вебінари.
''Нас навчали правильному користуванню соцмережами, зацікавленню людей своєю темою та метою в інтернеті, а також правильному оформленню інформації; розповідали, як залучати інвестиції та спонсорів до власного проєкту; організовувати екодні та прораховувати всі можливі ризики. Ми впевнені, що кожен громадянин має бажання допомогти планеті зберегти її багатство та цінність, тому будемо вдячні вашій небайдужості , та віримо в майбутній успіх нашого проєкту!''.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...