• Головна
  • Екоактивісти лубенської школи
12:12, 27 травня 2020 р.

Екоактивісти лубенської школи

Екоактивісти лубенської школи

 Команда екоактивістів Лубенської загальноосвітньої школи №3 у складі директорки Кобилянської Т.В., вчительки англійської мови Костюк Н.І та учнів 9-А класу Тараненко Альони й Тюріна Тимура вирішили взяти участь в екоосвітньому проєкті від Klitchko foundation "Zero Waste School", тобто "Школа без відходів".

Проєкт спрямований на підвищення екосвідомості учнів та вчителів, які згодом матимуть змогу втілити власний задум у своїй громаді. Через поширення епідемії Covid-19 команда навчається в онлайн-режимі. Декілька разів на тиждень стажери фонду проводять лекції, конференції та вебінари.

''Нас навчали правильному користуванню соцмережами, зацікавленню людей своєю темою та метою в інтернеті, а також правильному оформленню інформації; розповідали, як залучати інвестиції та спонсорів до власного проєкту; організовувати екодні та прораховувати всі можливі ризики. Ми впевнені, що кожен громадянин має бажання допомогти планеті зберегти її багатство та цінність, тому будемо вдячні вашій небайдужості , та віримо в майбутній успіх нашого проєкту!''.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...