• Головна
  • Кабмін оприлюднив розпорядження про затвердження перспективного плану Полтавської області, але змін до нього не внесли
11:33, 28 травня 2020 р.

Кабмін оприлюднив розпорядження про затвердження перспективного плану Полтавської області, але змін до нього не внесли

Кабмін оприлюднив розпорядження про затвердження перспективного плану Полтавської області, але змін до нього не внесли, фото-1

Як і планували, на Полтавщині буде створено 61 об’єднану територіальну громаду,  їхній склад не змінювали. Про це йдеться в офіційному розпорядженні на сайті Кабміну, яке оприлюднили 27 травня. 

Раніше Полтавська ОДА направляла листа до уряду, щоб там врахували вимоги жителів Полтавщини до перспективного плану. Натомість, попри волевиявлення місцевих мешканців, передбачені законом процедури та вимоги методики формування спроможних об’єднаних громад, перспективний план залишили без змін. Тепер же внести зміни до плану можна буде тільки через суд.

У кінцевому варіанті перспективного плану Полтавщини видно, що між 61 об'єднаною територіальною громадою розподілять 15 міських рад, 21 селищну раду та 467 сільських рад. Найбільшими ОТГ стануть  Полтавська – 314 000. людей, Кременчуцька – 223 000 людей та Лубенська – 70 000 людей. Найбільшими за площею будуть Градизька ОТГ – 1 тис. 276 км², Кобеляцька – 1 тис. 214 км² та Глобинська – 1 тис. 197 км².

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...