• Головна
  • Лубни Водоканал звертається до лубенців
14:55, 28 травня 2020 р.

Лубни Водоканал звертається до лубенців

Лубни Водоканал звертається до лубенців

Під час карантину в працівників «Лубни-водоканалу» побільшало роботи на мережах водовідведення. Кількість заторів через засмічення збільшується з кожним днем. Для відновлення роботи каналізаційної системи під значним тиском промиваються метри трубопроводів. Причиною цьому, в більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

На жаль, мешканці міста часто використовують унітаз в якості смітника. Харчові та побутові відходи, які потрапляють в каналізацію, можуть зупинити роботу як внутрішньобудинкових систем, так і роботу мереж водовідведення. Крім того, сміття, яке потрапляє до каналізаційних насосних станцій, значно ускладнює роботу обладнання та персоналу.

Останнім часом до переліку сміття, що зазвичай знаходять в мережах водовідведення під час обслуговування, додалися і медичні маски та рукавички. Треба пам`ятати, що міська каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття, і викидати в неї тверді побутові відходи категорично заборонено. На фото працівники КП "Лубни-водоканал" промивають дворову каналізацію за адресою: проспект Володимирський 27/49.

Лубни Водоканал звертається до лубенців , фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...