• Головна
  • Винуватців екологічної катастрофи на Лубенщині притягнуто до відповідальності
13:43, 29 травня 2020 р.

Винуватців екологічної катастрофи на Лубенщині притягнуто до відповідальності

Винуватців екологічної катастрофи на Лубенщині притягнуто до відповідальності

Раніше ми повідомляли про катастрофічну ситуацію у селі Вовчик, де іноземці орендатори забрюднювали навколишнє середовище.

Сьогодні рішення прийнято.

Голова районної державної адміністрації Олександр Циганенко, повідомив 

''Можу поінформувати про стан розгляду питання законності роботи переробного підприємства у селі Вовчик.

З цього приводу неодноразово зверталися місцеві мешканці, котрі скаржаться на неприємний запах та забруднення земель навколо приміщення колишньої ферми продуктами переробки тваринного походження. Відреагували одразу, на місце виїхала комісія, працювали правоохоронні органи та спеціалісти Лубенського міськрайонного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області.

При проведенні обстеження встановлено ряд порушень. Інспекторами державної екологічної інспекції відібрані зразки рідини та проби грунту з навколишньої території для дослідження. Після перевірки виробництво було зупинене. Порушене кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення. На даний час проводиться досудове розслідування.

На позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення зобов’язати власника та орендаря приміщення колишньої ферми провести утилізацію відходів тваринного походження, що знаходяться в ямі (відстійнику) розміром 20х3х3 м за адресою вул. Романа Крутька 4 с.Вовчик Лубенського району за власний рахунок.''

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...