• Головна
  • Рейд служби ювенальної превенції у Лубнах
15:25, 29 травня 2020 р.

Рейд служби ювенальної превенції у Лубнах

 З метою профілактики та попередження злочинності серед неповнолітніх та відносно них співробітниками ювенальної превенції місцевого відділу поліції постійно проводиться профілактична робота у сім’ях, які перебувають на обліку у відповідних службах у справах дітей.

27 та 28 травня інспектором ювенальної превенції Лубенського відділу поліції Катериною Сорокотягою спільно із спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради були проведені перевірки за місцем проживання сімей, які перебувають під соціальним супроводом та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги. В ході даних профілактичних заходів члени рейдової групи перевірили 8 родин, що проживають у місті та у яких на вихованні знаходиться 12 дітей.

Поліцейськими в ході рейду було складено два адміністративних протоколи за неналежне виконання батьками обов'язків по догляду за дитиною за ст. 184 КУпАП, також із членами даних родин було проведено профілактичну роботу, щодо недопущення фактів вчинення домашнього насильства та дотримання батьками своїх обов’язків.

Окрім цього співробітником поліції було наголошено батькам на належному догляді за дітьми в умовах вимушеного карантину, а саме нівякому разі не залишати дітей вдома без нагляду дорослих.

Рейд служби ювенальної превенції у Лубнах, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...