![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
09:28, 1 червня 2020 р.
Лубенські діти вітають з першим днем літа
![Лубенські діти вітають з першим днем літа Лубенські діти вітають з першим днем літа](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зазвичай 1 червня, у день захисту дітей, щорічно в Лубнах проводилися масові заходи з піснями, веселими конкурсами, морозивом для всіх, але не цього року.
Під час карантину школярі навчаються дистанційно, як і гуртківці Студії образотворчого мистецтва Лубенської станції юних техніків і натуралістів. Вони під керівництвом педагога Лілії Мельниченко започаткували в соціальній мережі рубрику - ''Картини карантину", де можна побачити їх творчі роботи.
''Сьогодні гуртківці дитячої художньої Студії образотворчого мистецтва Лубенської міської Станції юних техніків і натуралістів усіх діток вітають з початком літніх канікул і святом - ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.
Щасливого, веселого, радісного, яскравого... веселкового вам дитинства. Хай збуваються ваші мрії. Будьте щасливі!!! На світлинах роботи Єлизавети Авраменко, 8 років - учениці 3-В класу, ЗОШ №6. ''Веселкове дитинство'', акріл, папір А4 формат;
Софії Юрченко, 9 років - учениці 3-Б класу, ЗОШ № 4. ''День захисту дітей'', акріл, папір А4 формат''.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...