12:46, 1 червня 2020 р.

Чи штрафуватимуть лубенців?

Чи штрафуватимуть лубенців?

У наших древніх Лубнах вже всі так звикли один до одного, до постійної невлаштованості тротуарів і вулиць, що мало хто звертає увагу на відсутність адресних табличок на будинках.

Старожили міста добре орієнтуються, а що робити приїжджим чи лубенській молоді, коли потрібно віднайти певну адресу?

Минулої осені деякі працівники, які розносили повідомлення про субсидії, в мікрорайонах нашого міста довго плутали, доки знаходили потрібну адресу, тому що на будинках відсутні адресні таблички. І це створює величезні незручності, так само і для працівників екстрених служб, які повинні, виїжджаючи на виклики, довго шукати потрібну адресу.

Вже з 1 червня 2020 року в Україні штрафуватимуть власників “безадресних” будинків.

Так, згідно з правилами благоустрою та методичними вимогами для проведення Всеукраїнського перепису населення, домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. Маркування на будівлях необхідне для організації простору.

Табличка з номером і назвою вулиці або провулку допоможуть персоналу швидкої медичної допомоги, працівникам пожежної безпеки або поліцейським оперативно ідентифікувати ваше домогосподарство і вчасно відреагувати на звернення.

Необхідно відзначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, але і всі інші адміністративні будівлі (підприємства бюджетної сфери, адміністративні заклади, магазини, банки, аптеки тощо).

Власники домогосподарств, керівники приватних підприємств та підприємці малого та середнього бізнесу зобов’язані встановити табличку з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді житлового будинку, підприємства, закладу торгівлі або соціальної сфери.

У 2020 році в Україні планується проведення Всеукраїнського перепису населення. Наявність адресних покажчиків регламентовано вимогами і рекомендаціями для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

Порушення правил благоустрою тягне покарання адміністративного характеру відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

З 1 червня штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах будуть досягати до 1360 грн — для населення і до 1800 грн — для магазинів, ферм, бюджетних установ і церкви.

Керівники підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності та відомчої належності, юридичні та фізичні особи, зобов’язані забезпечити наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками назв вулиць, провулків відразу після завершення дії карантину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...