Хто за що голосував на позачерговій 54-й сесії Лубенської міської ради

Хто за що голосував на позачерговій 54-й сесії Лубенської міської ради

Чимало суперечок розгорнулося навколо відміни перевезення пільгових категорій населення Лубен на час карантину.

Як відомо, на позачерговій п’ятдесят першій сесії сьомого скликання від 24 березня було прийнято рішення "Про призупинення дії рішення Лубенської міської ради «Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян у м. Лубни на 2020 рік» на період дії карантину.

Чимало лубенців хотіли б знати поїменно, як депутати голосували за дане рішення.

Подаємо до уваги лубенців список поіменного голосування депутатів на сесіях, де розглядалося питання пільгових перевезень.

Система поіменного голосування "Рада Голос"

Лубенська міська рада VII скликання

Позачергова 51 сесія від 24.03.20

Результат поіменного голосування

 Про призупинення дії рішення Лубенської міської ради "Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян у м. Лубни на 2020 рік" на період дії карантину №:7.

 № п/п        Прізвище, ім'я та по-батькові депутата                 Волевиявлення

1                         Акулов Артур Павлович                                  Не голосував

2                         Алєксєєв Євгеній Валерійович                               Проти

3                         Алєксєєва Тетяна Іванівна                                        За

4                         Больбот Валерій Григорович                                     За

5                         В'юницька Любов Федорівна                                Відсутній

6                          Глущенко Людмила Анатоліївна                                За

7                          Гринь Ірина Миколаївна                                           За

8                          Денисенко Юрій Борисович                                   Проти

9                          Жук Ніна Степанівна                                                За

10                        Зот Євген Олександрович                                   Відсутній

11                        Карпець Іван Іванович                                       Відсутній

12                        Карпець Олександр Васильович                        Не голосував

13                        Кісіль Алла Іванівна                                                 За

14                        Коровіцин Олег Олексійович                              Утримався

15                        Косолап Алла Андріївна                                           За 

16                        Муха Максим Васильович                                   Відсутній

17                        Набок Іван Сергійович                                          Проти

18                        Обмок Інна Федорівна                                             За

19                        Омельяненко Наталія Іванівна                                 За

20                        Панченко Віктор Петрович                                  Відсутній

21                        Романенко Тамара Олексіївна                                  За

22                        Руденко Людмила Сергіївна                                     За

23                        Сендзюк Роман Васильович                                     За

24                        Скуратовська Катерина Дмитрівна                           За

25                        Степанова Людмила Володимирівна                         За

26                        Супрун Сергій Леонідович                                        За

27                        Сухонос Наталія Василівна                                       За

28                        Тараненко Дмитро Сергійович                              Відсутній

29                        Хорошковатий Андрій Сергійович                         Відсутній

30                        Чеверда Юрій Григорович                                    Відсутній

31                        Черниш Валерій Анатолійович                                  За

32                        Грицаєнко Олександр Петрович                                За

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

Загальна кількість зареєстрованих: 24

"За" - 18

"Проти" - 3

"Утрималися" - 1

Не голосували - 2

Відсутні - 8

Рішення: ПРИЙНЯТО.

Система поіменного голосування "Рада Голос"

Лубенська міська рада VII скликання позачергова 54 сесія від 28.05.20

Результат поіменного голосування: Про відновлення дії рішення Лубенської міської ради „Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян у м. Лубни на 2020 рік“. №: 1.

 № п/п                Прізвище, ім'я та по-батькові                    Результат голосування

1                      Акулов Артур Павлович                                    Не голосував

2                      Алєксєєв Євгеній Валерійович                            Не голосував

3                      Алєксєєва Тетяна Іванівна                                         За

4                      Больбот Валерій Григорович                                      За

5                      В'юницька Любов Федорівна                              Не голосував

6                      Глущенко Людмила Анатоліївна                                 За

7                      Гринь Ірина Миколаївна                                     Не голосував

8                      Денисенко Юрій Борисович                                   Утримався

9                      Жук Ніна Степанівна                                                 За

10                    Зот Євген Олександрович                                    Не голосував

11                    Карпець Іван Іванович                                        Не голосував

12                    Карпець Олександр Васильович                                За

13                    Кісіль Алла Іванівна                                                  За

14                    Коровіцин Олег Олексійович                                Не голосував

15                    Косолап Алла Андріївна                                             За

16                    Муха Максим Васильович                                     Не голосував

17                    Набок Іван Сергійович                                            Утримався

18                    Обмок Інна Федорівна                                               За

19                    Омельяненко Наталія Іванівна                                   За

20                     Панченко Віктор Петрович                                    Не голосував

21                     Романенко Тамара Олексіївна                                    За

22                     Руденко Людмила Сергіївна                                   Не голосував

23                     Сендзюк Роман Васильович                                       За

24                     Скуратовська Катерина Дмитрівна                             За

25                     Степанова Людмила Володимирівна                           За

26                     Супрун Сергій Леонідович                                          За

27                     Сухонос Наталія Василівна                                         За

28                     Тараненко Дмитро Сергійович                                Не голосував

29                     Хорошковатий Андрій Сергійович                                За

30                     Чеверда Юрій Григорович                                           За

31                     Черниш Валерій Анатолійович                                Не голосував

32                     Грицаєнко Олександр Петрович                              Не голосував

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 17

"Проти" - 0

"Утрималися" - 2

Не брали участі у голосуванні - 13

Відсутні на пленарному засіданні - 0

Рішення: НЕ ПРИЙНЯТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі