12:01, 3 червня 2020 р.

Фотопрогулянка Лубнами

Фотопрогулянка Лубнами

 Світлини, які ви переглянете нижче, ще можна назвати першими враженнями приїжджого до Лубен.

З учорашнього дня відновлено міжміське сполучення, курсує електричка і до нашого міста прибувають пасажири. От приїхала людина на залізничний вокзал і вирішила пройтися до центра міста головною вулицею - проспектом Володимирським.

Наше місто дуже гарне, рідне, зелене і ми звикли до нього, а те, що бачиш щодня, вже не так вражає. Але для людини, яка вперше бачить вулиці Лубен, відкривається зовсім інша картина. То що ж зустрічає приїжджих? Найперше - старезний, облуплений часом і давно не діючий фонтан на вокзальній площі.

Далі відкривається суперновітній сквер біля відремонтованого торгового центру і фасад одного із найстаріших підприємств міста.

Йдемо далі. Школа, затишні багатоповерхові будинки, офісні центри, жахливі розвалюхи, оброслі бур'янами, новітня заправка, провалля на узбіччі, моторошне, з вибитими вікнами, давно покинуте підприємство з табличкою на фасаді, яка розповідає про колись славне минуле.

І так до самого центру міста, - школи і сучасні будови чередуються з хащами і покинутими будинками. Місто контрастів, місто без будь-якої раціональної системи розвитку.

Якось відразу з’являється враження, що тут кожен сам по собі, кожен сам за себе. Круті бізнесмени будуть біля своїх магазинів невеличкі островки цивілізації, а все інше нікого не хвилює, ні головного архітектора, ні головного комунальника, ні головного мера.

Як написано при в'їзді до Лубен зі сторони Засулля - ''Ласкаво просимо до Лубен, славного козацького міст...

Фотопрогулянка Лубнами, фото-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...