• Головна
  • На Полтавщині державні виконавці стягнули 4,6 млн грн боргів по зарплаті
09:02, 5 червня 2020 р.

На Полтавщині державні виконавці стягнули 4,6 млн грн боргів по зарплаті

На Полтавщині державні виконавці стягнули 4,6 млн грн боргів по зарплаті

 З початку 2020 року фахівці юстиції Полтавщини у примусовому порядку стягнули з підприємств області близько 4,6 мільйонів гривень заборгованості по заробітній платі.

«Кожна зароблена громадянами гривня, повинна бути виплачена. Тому питання ліквідації боргів по зарплаті є надважливим для органів державної виконавчої служби та завжди знаходиться на особливому контролі. Щоденною роботою державні виконавці відновлюють права українців на своєчасну винагороду за працю, демонструючи вражаючі результати. Так, за 5 місяців фахівці юстиції стягнули з підприємств-боржників 4,6 мільйона гривень на користь працівників по 49 виконавчим провадженням», – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що з зазначеної суми стягнутих коштів левова частка належить працівникам ПрАТ «Пласт» – на користь робітників підприємства державні виконавці з початку року стягнули понад 3,6 мільйона гривень. Крім того, у трійку лідерів по сплаті заборгованості у примусовому порядку цьогоріч увійшли ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» (погашено 238 тисяч гривень) та Полтавський кооперативний коледж Полтавської облспоживспілки (погашено 122 тисячі гривень).

На Полтавщині державні виконавці стягнули 4,6 млн грн боргів по зарплаті, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...