14:02, 5 червня 2020 р.

Місячне затемнення 5 червня 2020

Місячне затемнення 5 червня 2020

Настав час позбутися усього зайвого і негативного. Увечері, 5 червня, Місяць зануриться в півтінь Землі. Це затемнення називається "полуничним", адже саме час масового збору полуниці. Жителі Землі в п'ятницю, 5 червня, зможуть спостерігати напівтіньове місячне затемнення. Його початок за Києвом о 20:45, закінчення - о 00:04.

У півтінь зануриться південний край диска Місяця. Місячні затемнення відбуваються в повний місяць, коли наша планета виявляється на одній лінії між Сонцем і Місяцем. При цьому супутник Землі входить в конус її тіні і набуває червонуватого кольору. У Землі є ще і "півтінь". У 2020 році Місяць заходить в неї чотири рази.

Спостерігати затемнення можна буде на більшій частині території Європи та Азії, в Африці, в Австралії, в Антарктиді, в акваторіях Тихого, Атлантичного і Індійського океанів, а також у південно-східній і східній Південній Америці.

Однак, як стверджують фахівці, напівтіньове затемнення побачити неозброєним оком буде неможливо. Знадобиться спеціальна апаратура.

Що треба робити в період Місячного затемнення?

Розвивайте свої знання в психології, філософії та езотериці, свої творчі здібності. Використовуйте онлайн-навчання. Дивіться ширше на те, що відбуваються в житті, і намагайтеся зрозуміти, який досвід ви можете з усього мати. Намагайтеся не вступати в конфлікти, але якщо ситуація вимагає вашого втручання, то дійте тонко, використовуйте психологічні прийоми. Займайтеся духовними практиками, медитуйте. Не забудьте про своє тіло.

Ароматерапія, спа-процедури, прогулянки, хороші фільми - ніколи не будуть вам на шкоду.

Що не рекомендується робити в період місячного затемнення 5 червня 2020

У цей день постарайтеся уникати важких і важливих робочих питань. Не варто призначати ділові зустрічі, переговори, співбесіди. Небажано реєструвати стосунки в цей день. Відмовляйте тим, хто просить у вас з борг, і самі не вдавайтеся у фінансові справи, навіть якщо вони вам здаються вельми вигідними. Будь-які хірургічні операції, якщо є можливість, відкладіть на інший день.

Ритуал на місячне затемнення 5 червня 2020

Прийшов час звільнитися від минулих помилок і негативної енергії. Для цього на папері напишіть все те, чого б ви хотіли позбутися. Це стосується не тільки якихось речей, але і ваших думок, стосунків тощо. Потім спаліть аркуш у полум'ї свічки, а попіл розвійте. Бажано при цьому думати позитивно, мріяти і будувати плани.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...