• Головна
  • Особливості лубенського менталітету
20:37, 8 червня 2020 р.

Особливості лубенського менталітету

Особливості лубенського менталітету, фото-1

Вихідні і святкові дні - це так чудово. Всі розслаблені, відпочивають і нічим серйозним не переймаються. Тільки екстрені служби працюють - швидка медична допомога, пожежники, поліція. Вони в будь-який час доби готові допомогти.

На жаль, цього не можна сказати про лубенських чиновників, яких очолює наш головний менеджер Олександр Грицаєнко, що отримав за 2019 рік більше, ніж пів мільйона зарплати. У цієї чиновницької когорти вихідний - то святе.

Навіть якщо пів міста вибухне у вихідний день, - не відреагують. Тільки в робочий час і тільки після кільканадцяти проведених нарад.

От наприклад, сьогодні кілька сотень лубенців залишилося без води через аварію на водогоні. То й що? Вихідний же. А кому що незрозуміло, то читайте оголошення на сайті Лубни-водоканалу:

''Шановні мешканці міста Лубни!!! Сталася аварія на водопровідній мережі по вулиці Олександрівська, 206-208, для ліквідації якої потрібно проводити земельні роботи, попередньо узгодивши з представниками інших служб. Тому аварійно - відновлювальні роботи будуть розпочаті завтра 09.06.2020 року зранку. Без водопостачання залишилися мешканці багатоквартирного будинку по вул.Олександрівська, 200 та прилеглі будинки приватного сектору.''

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...