![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
15:56, 10 червня 2020 р.
Лубенські переможці
![Лубенські переможці Лубенські переможці](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогоднішній день у Лубенській ЗОШ №1 став особливим: в стінах навчального закладу вшановували учнів-переможців обласних олімпіад і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (обласний етап) та їх наставників.
Зі щирими та теплими словами звернувся до всіх присутніх мер міста Олександр Петрович Грицаєнко, який подякував переможцям за плідну працю й наголосив, що розумна, талановита молодь, - золотий фонд нашого міста.
Нагороди отримали такі юні інтелектуали: Фортуна Дарія, Махно Вікторія, Федорченко Юлія, Криворотько Анастасія, Знайко Роман, Гунько Андрій, Дацій Данило, Андреєв Данило. А також було відзначено й кращих педагогів. Серед них Юрченко В.В., Даценко В.С., Притула Ю.Г., Кочерга Т.Ю., Шелег Т.В., Полигач М.О., Мастаєва О.В.
![Лубенські переможці , фото-1 Лубенські переможці , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...