09:29, 12 червня 2020 р.

Лубенські справи комунальні

Лубенські справи комунальні

Лубенці вже звикли до того, що ремонти на дорогах і тротуарах, де проводяться земляні роботи, закінчуються не дуже швидко. У кращому випадку, потрібно кілька місяців і купа скарг, щоб привести все до ладу. Але ж терпіння не безмежне і звикати до безладу теж не дуже добре. Вже закінчуються другий місяць, як підприємство ''Лубнигаз '' проводило заміну газових мереж по вулиці Олександрівській.

Всі добре пам'ятають, що тоді, виконуючи земляні роботи, вони ще пошкодили високовольтний кабель. Але пройшов час і кабель полагодили, мережі замінили, канаву засипали. Доки йшли проливні дощі, про відновлення асфальтного покриття пішохідної доріжки ніхто не говорив, але ж зараз настали погожі дні і можна було б вже заасфальтувати чималий пошкоджений відрізок доріжки. Адже це створює чималі незручності для тисяч лубенців, які йдуть на міський ринок, та й небезпечно обходити по проїжджій частині дороги.

Така сама ситуація виникла два роки тому на сусідній вулиці Рєпіна, тоді також ''Лубнигаз '' замінював мережі і канава стояла незасипаною кілька місяців поспіль. То в чому ж справа?

Як повідомив заступник міського голови Олександр Діденко, цю ситуацію міська рада тримає на контролі і вже неодноразово направляли офіційні листи дирекції ''Лубнигаз'' про відновлення асфальтного покриття після проведених ними робіт. У відповідь отримали обіцянки все зробити. От тільки конкретних строків виконання відновлювальних робіт вказано не було.

Це тільки в природі одна пора року змінює іншу, все змінюється, буяє, радує, вражає, а чиновницькі обіцянки, наче затхле болото, залишаються постійними і незмінними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...