• Головна
  • Відпочинок у Лубнах на Замковій горі
11:31, 15 червня 2020 р.

Відпочинок у Лубнах на Замковій горі

Відпочинок у Лубнах на Замковій горі

 Найкращий відпочинок вихідного дня влітку з дітьми можна провести в Лубнах, на Замковій горі. Така собі невеличка екскурсія історичними місцями лубенського краю.

Замкова гора пов’язана з родиною славетних князів Вишневецьких, які дали Польщі короля Михала, а Лубенщині залишили Мгарський Спасо-Преображенський монастир, легенди про заховані скарби могутнього князя Ієремії та історичну пам’ять про славне минуле Лубен – столиці держави у державі – Вишневеччини.

Розповісти дітям цікаву минувшину, назбирати цілющих трав, - чебрецю та звіробою, а головне, покатати дітей на конях. Саме на Замковій горі в Лубнах розташований кінно-спортивний клуб "Замкова гора", який був заснований в 2007 році і нині успішно діє під керівництвом Олександра Івахненка.

Разом з дружиною Валентиною вони утримують стайню з різними породами коней, а також є досвідченими жокеями і неодноразово отримували призові місця на кінно-спортивних змаганнях різних рівнів.

Олександр та Валентина надають широкий спектр послуг для любителів коней, новачків , досвідчених вершників і коневласників. Проводять уроки верхової їзди та тренування з кінного спорту, екскурсії для сім'ї, колективу, шкіл і займаються іпотерапією з дітьми, у яких існують вади опорно-рухової системи організму. Навіть завітавши до кінно-спортивного клубу вперше, тут можна покататися на конях під наглядом досвідчених тренерів і отримати неперевершене задоволення.

Відпочинок у Лубнах на Замковій горі , фото-1

А головне – відкрити для себе ще одну цікаву локацію рідного краю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...