13:05, 15 червня 2020 р.

Розпочався Петрів піст

Розпочався Петрів піст

15 червня розпочався щорічний піст перед святом апостолів Петра і Павла (12 липня), що його в народі ще називають Петрівкою.

Він не є таким строгим як Великий піст, але за традицією Київської Церкви в будні дні є заборона на м’ясні та молочні страви. Святий Іван Золотоустий свідчив, що „Апостоли майже завжди постили”.

Молитвою і постом вони готувалися до зішестя Святого Духа, до проповіді Євангелія. Тому і Церква закликає вірних молитвою і постом наслідувати апостолів і таким чином готуватися до їх свята.

“Сучасний християнин, беручи приклад та натхнення з апостолів, має виконувати свою місію: приділити час для сім’ї та дітей, допомогти батькам чи рідним, проявити любов та турботу до ближнього, подбати про довкілля, прочитати чи навіть написати книгу. І все, що б ви не робили, робити з любов’ю. Також приємно здивуватися від отриманого повідомлення, що екранний час користування гаджетом зменшився, а водночас відчути, що добрі ваші вчинки збільшилися”, – зазначає очільник ПЦУ Митрополит Епіфаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...