• Головна
  • Магазину на Лубенщині, де виявили зіпсовану курятину, заборонили продавати м"ясо
15:48, 15 червня 2020 р.

Магазину на Лубенщині, де виявили зіпсовану курятину, заборонили продавати м"ясо

Магазину на Лубенщині, де виявили зіпсовану курятину, заборонили продавати м"ясо

7 червня 2020 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  звернулася заявниця з проханням  перевірити один із магазинів у селі Вищий Булатець Лубенського району. Там вона придбала заморожені курячі четвертини. Про те, що  придбаний товар  був зіпсований, заявниця виявила вже вдома.

11 червня 2020 року спеціалісти  Держпродспоживслужби Полтавщини позапланово перевірили  продовольчий магазин "Гурман", зазначений у скарзі, та виявили у морозильній камері заморожені четвертини курячі  без будь–якого маркування. Всього – 5,28 кг.

Враховуючи вищевикладене, відповідно до вимог  пункту 7 частини другої статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості  харчових продуктів», керуючись статтею 11 Закону України  «Про державний контроль за дотриманням законодавства  про харчові продукти, корми, побічні  продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя  тварин», на підставі результатів проведеного позапланового заходу державного контролю потужності – магазину, Головним державним інспектором та головним  державним  ветеринарним  інспектором  Полтавської області ухвалено рішення про вилучення з обігу четвертин курячих заморожених, що не відповідають вимогам харчового та вжиття  відповідних заходів реагування згідно вимог чинного законодавства, зазначених у розділі II Закону України «Про вилучення з обігу, переробки, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#м"ясо зіпсована продукція заборона торгівля
live comments feed...