![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
16:02, 15 червня 2020 р.
На Полтавщині перевіряють готовність закладів освіти до проведення ЗНО
![На Полтавщині перевіряють готовність закладів освіти до проведення... На Полтавщині перевіряють готовність закладів освіти до проведення ЗНО](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фахівці ГУ Держпродспоживслужби перевіряють готовність закладів освіти до проведення тестування з ЗНО, відповідно до вимог Головного державного санітарного лікаря України.
Із 25 червня до 17 липня випускники Полтавщини складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Всього тестування складатимуть 13081 абітурієнтів.
На Полтавщині визначено 8 округів для проведення ЗНО: Полтава, Кременчук, Гадяч, Лубни, Миргород, Карлівка, Кобеляки, Пирятин. Усього функціонуватиме 57 пунктів.
Але саме тестування може відбутися тільки, якщо будуть дотримані вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка № 24.
Наразі, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби перевіряють, чи готові заклади освіти до проведення тестування із ЗНО.
Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами, при складанні ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори.
Обов’язковою є дистанція 1,2 метри між учасниками в аудиторії, яка, безумовно, буде дотримана у зв’язку з епідемією. Соціального дистанціювання необхідно дотримуватися і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування, щоб уникнути скупчення людей.
Пункти, де відбуватиметься тестування, повинні бути забезпечені медичними масками, безконтактними термометрами, дезинфікуючими засобами і захистом для медиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...