![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
14:54, 16 червня 2020 р.
Лубенські юнаки відправилися на строкову військову службу
![Лубенські юнаки відправилися на строкову військову службу Лубенські юнаки відправилися на строкову військову службу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Продовжується весняний призов до лав збройних сил України.
Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», на виконання Указу Президента України No13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020році», із 1 квітня по 30 червня 2020 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу.
У понеділок, 15 червня, із Лубенського військкомату відбулося відправлення до Полтавського збірного пункту восьми юнаків 2002 року народження з міста Лубен та восьми із Оржицького району. Військовий комісар Лубенського районного військового комісаріату, підполковник Валерій Пицяк побажав призовникам служити з честю.
Перші особи міста та району також підбадьорили юнаків щирими побажаннями. Нагадуємо, що громадяни, які ухиляються від призову та ті, що не з’явились до військового комісаріату за повістками, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...