• Головна
  • Карантин продовжено до 31 липня
16:53, 17 червня 2020 р.

Карантин продовжено до 31 липня

Карантин продовжено до 31 липня

Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 липня. Наразі це єдиний спосіб стримати розповсюдження епідемії коронавірусу.

Носити маски і користуватися антисептиками залишається обов'язковою умовою.

Можливе також посилення протиепідемічних заходів, якщо цього вимагатиме ситуація. Причина — кількість захворювань не спадає. Карантинні обмеження можуть посилюватися у регіонах, зважаючи на статистику хворих на COVID-19.

Важливо, що рішення щодо послаблення та посилення будуть прийматися відповідно до розроблених критеріїв. На подовжений період карантину чітко зафіксуємо заборони, які працювали відпочатку: Користуватися громадським транспортом і перебувати в громадських приміщеннях потрібно виключно у масках чи респіраторах. Перевезення у громадському транспорті можливо у тій кількості пасажирів, яка передбачена технічною характеристикою.

Уряд закликає міських голів збільшити кількість громадського транспорту, аби запобігти чергам. Проведення масових заходів за участі не більше 1 особи на 5 кв.м площі будівлі або відкритої території. Мова йде про культурні, розважальні, соціальні, релігійні, рекламні та ін. заходи. Фізична дистанція між учасниками — 1.5 м.

Міністерством та комітетом будемо адаптовувати план підтримки індустрій через подовження карантину. Перебуваючи на вулиці, обов’язково мати з собою документи, що посвідчують особу. Ті, хто навчаються, можуть відвідувати освітні заклади у групах не більше 10 осіб. Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку не працюватимуть. Державним установам варто розробити графік роботи, який передбачить різний час початку та завершення. Щоб розтягнути у часі години-пік. Якби сумно не було дізнаватися ці новини, але, в першу чергу, ми повинні не забувати, що мова йде про наше здоров'я. Бережіть себе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...