• Головна
  • Лубенська міська стоматологічна поліклініка - банкрут
09:49, 19 червня 2020 р.

Лубенська міська стоматологічна поліклініка - банкрут

Лубенська міська стоматологічна поліклініка - банкрут

 Саме така офіційна заява прозвучала вчора, на 55-й сесії Лубенської міської ради.

Заборгованість по зарплаті перед працівниками становить понад 300 тисяч гривень. Лікарів активно готують до примусового звільнення.

«На вулицю» планується «викинути» приблизно півтора десятка людей. Про критичний стан справ розповіла депутатам виконуюча обов'язки головного лікаря стоматполіклініки Оксана Коротич. До цього керівником поліклініки був Олексій Співак.

У багатьох депутатів відразу ж виникло чимало питань до присутнього на сесії начальника відділу охорони здоров'я Віктора Ківи, який в силу своїх обов'язків повинен був хоч якось цікавитися станом справ лубенської медицини. Але його невпевнені виправдання щодо банкрутства поліклініки не переконали депутатів.

Хоча після гарячих дебатів депутати і відхиляють пропозицію "звернутися в правоохоронні органи з проханням дати юридичну, а можливо і кримінальну оцінку діяльності екс-головлікаря, завдяки якому стоматологічна поліклініка і потрапила в цю халепу, прогавивши початок другого етапу медреформи, та було прийнято рішення призначити службове розслідування та повний аудит діяльності стоматологічної поліклініки.

Дуже дивно, що саме так сталося, адже в лубенській стоматології всі послуги платні, та й пацієнтів не бракує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...