• Головна
  • Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика здійснює «Методичний десант»
12:01, 22 червня 2020 р.

Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика здійснює «Методичний десант»

Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика здійснює «Методичний десант»

 Запровадження загальнодержавного карантину внесло корективи у звичайний робочий ритм працівників центральної районної бібліотеки імені Володимира Малика. Незважаючи ні на що, вони підтримували зв’язки з бібліотекарями району, і намагалися налаштувати їх на роботу в онлайн режимі. Нещодавнє послаблення карантину дозволило продовжити роботу з трансформації сільських бібліотек, розпочату в 2019 році.

Бібліотечні заклади мають, відповідати зростаючим вимогам сьогодення, бути не книгосховищем, а справжнім інформаційним, культурним, дозвіллєвим центром комунікації мешканців територіальної громади. Щоб досягти поставлених цілей, необхідно здійснити декілька кроків і працівники структурних підрозділів центральної книгозбірні фахово допомагають сільським бібліотекарям у цій нелегкій справі. «Методичний десант – 2020» районної бібліотеки здійснив виїзди з метою методично – практичної допомоги до Ісковецької СБФ.

Цей бібліотечний заклад розташований у зручному, затишному приміщенні, один з небагатьох у Лубенському районі, який добре оснащений технічно: 3 персональні комп’ютери, безкоштовна зона WI – FI, копіювально – розмножувальна техніка; проводиться активна соціокультурна робота. На даному етапі розпочато роботу з організації бібліотечного простору. Адже зручне його зонування повинно сприяти навчанню, дозвіллю, гуртковій роботі дітей та підлітків, молоді та користувачів старшого покоління. Здійснено оптимізацію книжкового фонду, розставлено документні ресурси згідно класифікації УДК, оформлено книжково – ілюстративні виставки та тематичні полички.

Тож маємо надію, що оновлення Ісковецької бібліотеки – філії якісно вплине на роботу закладу, підвищить рейтинг її популярності в громаді. Та попереду ще не один виїзд, аби втілити задумане…

Лубенська центральна районна бібліотека імені Володимира Малика здійснює «Методичний десант», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...