• Головна
  • Як Україна перетворилася в "робочих жінок" та неякісних дітей
11:53, 25 червня 2020 р.

Як Україна перетворилася в "робочих жінок" та неякісних дітей

Як Україна перетворилася в "робочих жінок" та неякісних дітей

Мабуть мало хто з прихильників нинішньої влади міг собі навіть уявити, що слуги народу почнуть класифікувати жителів за ознаками та визначати, чи "робочі" вони, чи ні. Особливо це стосується жінок, навіть якщо ці жінки нардепині. Так, після закінчення пресконференції голови партії «Слуга Народа» Олександра Корнієнка та голови фракції Давида Арахамії до них підійшла народний депутат Ірина Аллахвердієва, яку вони обговорювали як «робочу бабу».

Інше відео, що збурило весь інтернет, де народний депутат України IX скликання, голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, член фракції «Слуга народу» Галина Третьякова заявила про недоцільність соціальної допомоги безробітнім батькам, бо в них народжуються неякісні діти. А також таких батьків запропонувала стрерилізувати. 

 Взагалі, складається враження, що наші керманичі влаштували між собою своєрідне змагання на найнедолугіший коментар. І все  ніби можна було б виправдати, якби не одне але... А де ж знайти роботу батькам тих самих неякісних дітей, коли вся країна знаходиться за межею бідності, а мільйони українців, аби вижити та прогодувати дітей, просто змушені звертатися за соціальної допомогою.  Можливо слід подумати про відновлення робочих місць та належну оплату праці українців, тоді потреба соціальної допомоги відпаде сама собою.

Ну а поки маємо, що маємо. Майже кожного дня пожинаємо плоди праці слуг народу, які, в основному, навіть не думаючи, що говорять, самі ж спотворюють свій рейтинг в очах українців.

 Тому, судячи з вчинків можновладців, мимоволі складається враження, що вони явно нарадилися у безробітних батьків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...