• Головна
  • Величезні черги до відділень ПриватБанку в Лубнах
11:59, 1 липня 2020 р.

Величезні черги до відділень ПриватБанку в Лубнах

Величезні черги до відділень ПриватБанку в Лубнах, фото-1

Вже кілька днів у Лубнах, у неймовірну спеку, люди вимушені стояти у чергах і витрачати чимало часу, щоб отримати кошти чи, навпаки, поповнити картки ПриватБанку і зробити відповідні платежі. З чим це пов’язано? В чому причина?

Гаряча дискусія розгорнулася і в соціальних мережах щодо великих черг до лубенських банкоматів ПриватБанку. Головна теза – «невже люди такі безграмотні, що не можуть скористатися послугою Приват-24 і зробити всі платежі онлайн, щоб не товпитися в чергах?».

Так, онлайн сервіс «Приват-24» дуже зручний для різного роду операцій з картковими коштами. А що ж робити тій переважній більшості населення різного віку, які отримують свої мізерні зарплати і пенсії купюрами на руки? І єдиними картками, якими ці люди користуються, є кредитні картки, такі собі палочки-виручалочки - половину місяця можна прожити на зарплатню, а потім вимушено знімаєш кредитні кошти, які відразу ж повертаєш, як тільки отримуєш ті кілька купюр зарплати. І тут розмови про якісь там онлайн платежі недоречні. Хоча і є відео уроки, де два щокатих дядьки вальяжно розповідають, як можна навчитися елементарно і швидко сплачувати всі платежі онлайн.

Але ж і платежі бувають різними. І саме з цим пов’язані великі черги до банкоматів і відділень банку. Ось наприклад, не будемо далеко ходити: Із 1 липня Міністерство Освіти і Науки почне повертати гроші учасникам пробного ЗНО, що його цього року скасували. Гроші повертатимуть саме тій особі, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО. Ні мамі, ні батькові, а саме тим учасникам та учасницям, які були зареєстровані на тестування. А для цього, абітурієнту необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО.

Фінансовий телефон у ПриватБанку повинен співпадати з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний. Ті, хто має картку ПриватБанку, отримають SMS-повідомлення від банку про зарахування коштів на картку. Якщо ж у вступника немає картки ПриватБанку, йому необхідно звернутися до будь-якого відділення банку та оформити картку безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-картку. Якщо учасник вже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.

В тому, що великі черги саме до відділень і банкоматів ПриватБанку є ще одна вагома причина,- останнім часом по місту значно скоротилася кількість банкоматів цього банку, всі вони скупчені у центрі міста, а в інших густонаселених мікрорайонах Лубен відсутні, це і створює незручності для лубенців від.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...