![](https://s.05361.com.ua/section/logo/upload/pers/247/logo.png?20240727)
14:30, 1 липня 2020 р.
Вітаємо нашого земляка-лубенця
![Вітаємо нашого земляка-лубенця Вітаємо нашого земляка-лубенця](/dist-assets/images/cap.jpg)
Лубенська обласна станція переливання крові повідомляє, що 14 червня 2020 року, в рамках церемонії ДонорUA Awards 2020, було визначено Заслужених та Почесних донорів ДонорUA.
ДонорUA – проект громадської організації, який спрямований на координацію донорів крові та пропаганду безоплатного донорства в Україні. 5 нагород Почесний донор ДонорUA отримали донори, які мають 40 і більше підтверджених донацій цільної крові. 5 нагород Заслужений донор ДонорUA - за 50 і більше підтверджених донацій, або 100 і більше донацій компонентів крові. У кожній області України також було визначено донора, який не лише має найбільшу кількість кроводач, але і здавав кров не менше 2-х разів за останній рік.
По Полтавській області - це наш земляк, який проживає в Лубнах, працює директором краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького – Верещака Віктор Михайлович. Мільйони людей зобов’язані своїм життям тим, кого вони ніколи не бачили – людям, які добровільно здають кров. Саме цим неоспіваним героям присвячується Всесвітній День донора крові.
Щиро вітаємо Віктора Михайловича!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...