• Головна
  • Хто має право на життя в Лубнах
13:28, 3 липня 2020 р.

Хто має право на життя в Лубнах

Хто має право на життя в Лубнах

 Сьогодні у Лубнах сталася дуже прикра подія.

Представники муніципальної поліції почали проганяти волонтерів громадської організації «Право на життя» з місця на Ринковій площі, де вони постійно стоять із тваринками, яких люди викидають на смітники.

Вже близько трьох років діє ця громадська організація у Лубнах. Волонтери працюють за покликом душі, рятують кошенят і собак, які опинилися на вулиці. Вони лікують і стерилізують тварин за благодійні кошти, а потім відповідально пропонують їх у «добрі руки». Для цього кілька разів на тиждень виходять зі своїми підопічними на Ринкову площу міста, де найбільше людей, становлять клітки у холодку під липою і, не дивлячись на власний час та спекотну погоду, намагаються зробити все можливе, щоб у Лубнах не було безпритульних тваринок.

Тільки вчора вони пораділи, що вдалося віддати у сім"ї кілька тваринок, а сьогодні муніципальний інспектор вже погрожує штрафом у 340 гривень і забороняє волонтерам робити добру справу для всього міста. Обуренню немає меж!

Ось що говорить куратор громадської організації з порятунку тварин «Право на життя» Лариса Статкевич: 

«На сьогоднішній день за майже трирічний стаж групи жодної допомоги від міста!!! Жодного сприяння!!! Все лише силами волонтерів виключно на ентузіазмі купки людей. Лише жителі міста допомагають. Смітники і ринки захлинуться від викинутих добрими людьми кошенят і цуценят, якщо їх не лікуватимуть і не роздаватимуть на ринку. Таке сьогодення потрібне нашому тисячолітньому місту? Магазини, бари, ринки, кафе....працюють!!!! Продукти харчування продають на вулиці у спеку!!!!!!! Куди дивиться муніципальна? На бездомних кошенят??? Чому не можна роздавать тварин в добрі руки??????? Що за вибіркова справедливість?».

Дійсно, волонтерська організація взяла на себе неймовірно важкий і благородний тягар та добросовісно виконує свою роботу і роботу комунального відділу міськвиконкому, до речі, теж. А їм така «подяка» від чиновників. Це просто ганебно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...