• Головна
  • Ходіння по муках лубенських пенсіонерів
10:16, 7 липня 2020 р.

Ходіння по муках лубенських пенсіонерів

Ходіння по муках лубенських пенсіонерів

Карантинні заходи внесли досить негативні корективи не тільки на обслуговування громадян, а й саме відношення чиновників різних рівнів до людей.

Повага і людяність якось нівелювалися за ці три останніх місяці обмеження соціуму.

Лубенський сервісний центр обслуговування громадян пенсійного фонду України також працює в режимі обмеження доступу громадян. До самого приміщення пенсіонери, які прийшли у нагальних справах, зайти не можуть, вони змушені чекати у порядку живої черги надворі, доки не вийде до них спеціаліст.

Самі розумієте, що чекати годинами на пекучому сонці людям поважного віку зі слабким здоров'ям, то справжня мука. А ще, коли і присісти немає де, то зовсім кепсько. Лише дехто наважується сидіти прямо на сходах. У наш час новітніх технологій ця черга збоку нагадує чергу за хлібом у повоєнні роки минулого століття.

То чому ж таке ганебне відношення до пенсіонерів у Лубнах? Невже так важко винести кілька лавок, щоб люди мали змогу присісти? А по закінченні робочого дня просто занести ті лавки до приміщення. Чому така неповага? Невже чиновники пенсійного фонду ніколи не будуть пенсіонерами?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...