• Головна
  • Відкриті каналізаційні люки в Лубнах
10:30, 10 липня 2020 р.

Відкриті каналізаційні люки в Лубнах

Відкриті каналізаційні люки в Лубнах, фото-1

Одного ясного ранку, їдучи велосипедом по узбіччю дороги, якимось дивом лубенка не вскочила переднім колесом у відкритий каналізаційний люк. А якби довелося їхати у темну пору доби, то трагедії не вдалося б уникнути.

Судячи з того, що відкрита яма була замаскована гіллям, яке давно засохло, то ця небезпека чатує на лубенців не один тиждень. Хто ж у Лубнах відповідає за люки на дорогах?

Щоб визначити належність саме цього небезпечно відкритого комунікаційного колодязя, ми звернулися до керівника Лубенського КП ''Шляхрембуд'' Владислава Погорєлка.

Молодий керівник підприємства відразу відгукувався на цю проблему, поїхав на місце і після обстеження, пояснив ситуацію.

''Саме цей відкритий колодязь по вулиці Верстатобудівників, більш за все належить підприємству ''МОТОР-СІЧ ''. Адже підземні комунікації по місту можуть бути зоною відповідальності різних організацій, зв'язківців, "Лубни Водоканалу" та інших ''.

І тут виникає головне питання, а чому б нашим чиновникам із міської ради, які відповідальні за комунальне господарство у місті, не робити інспекційний об"їзд міста хоча б раз на тиждень? Саме тому, щоб виявляти такі непорядки і відразу ж знаходити відповідальних та примушувати їх оперативно усувати недоліки.

Це було б добре, по-господарськи. Але це тільки мрії пересічних лубенців. А поки що відкриті каналізаційні люки по всьому місту стають ще однією небезпечною прикметою безвідповідальності і запущеності в Лубнах.

Відкриті каналізаційні люки в Лубнах, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...