• Головна
  • Офіційне працевлаштування – запорука успішності бізнесу
13:11, 10 липня 2020 р.

Офіційне працевлаштування – запорука успішності бізнесу

Офіційне працевлаштування – запорука успішності бізнесу

 Неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин – одна із актуальних тем сьогодення.​ Офіційне працевлаштування – це гарантія соціальної захищеності працівника. Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, гарантії за колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та на пенсійне забезпечення.

З початку поточного року і по цей час, незважаючи на карантин, фахівці Лубенської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості продовжують надання індивідуальних консультацій суб’єктам господарювання з питань дотримання законодавства про працю та зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття щодо неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. На даний час це актуально для роботодавців, які ведуть діяльність у сфері сільського господарства. Галузь сільського господарства досить специфічна і суттєво відрізняється від інших галузей виробництва. Особливості праці в сільському господарстві полягають у тому, що така праця носить в більшості сезонний характер.

Наразі у них гаряча пора , тому, в котре, роботодавцям наголошуємо, що необхідно оформлювати працівників, як на постійну, так і на тимчасову роботу згідно трудового законодавства. Під час інформування роботодавців цієї сфери в більшості з’ясовується, що всі робітники працюють офіційно і всі задоволені, адже офіційно працевлаштовані працівники – це згуртований, злагоджений колектив із постійних, надійних, творчих та ініціативних особистостей, в якому всі працюючі спрямовуватимуть свої зусилля на покращення кінцевого результату роботи і збільшення прибутків.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями pol.dcz.gov.ua та https://www.facebook.com/LubnyCZ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...