• Головна
  • За останніми дослідженнями лікарів, можна оцінити найбільші і найменші варіанти зараження на COVID-19
13:36, 13 липня 2020 р.

За останніми дослідженнями лікарів, можна оцінити найбільші і найменші варіанти зараження на COVID-19

За останніми дослідженнями лікарів, можна оцінити найбільші і найменші варіанти зараження на COVID-19

Так, зараження малоймовірне, коли ви: граєте у теніс, берете їжу на виніс у закладах громадського харчування, отримуєте паперову пошту, відвідуєте кемпінги чи заправляєте автомобіль.

Низький ризик зараження, коли ви: відвідуєте виставки та музеї, зупиняєтесь у готелі на два дні, харчуєтесь на відкритих терасах закладів громадського харчування, робите закупи на ринку, прогулюєтесь парком, або центром міста, робите ранкову пробіжку чи катаєтесь на велосипеді, гуляєте з дітьми на дитячому майданчику, очікуєте у приймальні лікаря.

Середній ризик зараження: відвідання пляжу, плавання у публічному басейні, покупки у торгівельному центрі, відвідуєте друзів чи родичів у них вдома, перебування дитини у школі, таборі чи дитсадку, тиждень працюєте в офісному приміщенні.

Ризик зараження вище середнього: похід до салону, або перукарні, харчування всередині ресторану, відвідання весілля або похорону, подорож літаком, гра в баскетбол або футбол, обійми і потиск рук при вітанні.

Високий ризик зараження ймовірний коли ви: тренуєтесь разом із командою у спортзалі, відвідуєте концерти і розважальні масові заходи, відвідуєте бари, відвідуєте релігійні служби де більше 50-ти осіб, відвідуєте кінотеатри. Бережіть себе і будьте здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...