15:13, 15 липня 2020 р.

Вибори без вибору

Вибори без вибору

 Верховна Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня цього року. Тож, вже дуже скоро центр нашого міста перетвориться на наметове містечко.

Майорітимуть різнокольорові прапори партій та обличчя нахабних, добре відомих політиків-харуг. Цього разу вибори до місцевого самоврядування проходитимуть по партійній системі, мабуть найбільш ницій схемі, яка не залишить вибору притомним українцям. На жаль. Ну, що ж, пандемія нам в поміч.

За цей час, що залишився, нам доведеться побачити і відчути на собі маніпуляції і різні передвиборчі витівки політиків. Тож, набираємося здорового глузду і віддаємо перевагу критичному мисленню, та спробуємо щастя у черговій виборчій лотереї.

Один мудрий лубенський дідусь, під час виборчої кампанії, ходив щодня від намету до намету різних партій і набирав велику кількість друкованих агіток з портретами, та газет. І робив він це щодня, всю кампанію. Коли його запитали, навіщо він це робить, той відповів, що таким чином він збирає макулатуру і цілу зиму тоді нею розпалює грубку. Хоч якась користь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...