• Головна
  • І знову про фальсифікат. Масло солодковершкове елітне екстра «Щедра Полтавщина» виявилося не таким вже й елітним
12:17, 17 липня 2020 р.

І знову про фальсифікат. Масло солодковершкове елітне екстра «Щедра Полтавщина» виявилося не таким вже й елітним

І знову про фальсифікат. Масло солодковершкове елітне екстра «Щедра Полтавщина» виявилося не таким вже й елітним

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, до управління звернувся громадянин зі скаргою на якість масла солодковершкового 82 % жиру елітного екстра «Щедра Полтавщина», яке реалізовувалось в одній з відомих мереж продовольчих магазинів обласного центру.

Заявника насторожувала і низька ціна даного харчового продукту (20 грн. 50 копійок). У ході розгляду звернення елітне масло виявилось не таким вже й елітним.

Як показали результати лабораторних досліджень, в усіх досліджених зразках (а відібрано було масло солодковершкове з датою виготовлення 13.06.2020, 20.06.2020 та 01.07.2020), встановлена невідповідність вимогам нормативних документів за тригліцеридним складом та масовою часткою жиру. Іншими словами, у магазині перебував в обігу фальсифікат.

У результаті перевірки оператор ринку, що здійснював реалізацію вищевказаної харчової продукції, не чекаючи результатів лабораторних досліджень, за власної ініціативи вилучив з обігу 107 пачок масла солодковершкового 82 % жиру елітного екстра «Щедра Полтавщина», розфасованого по 180 г та повернув його постачальнику.

Відповідно до зазначеної на упаковці інформації, виробник даного харчового продукту є ТОВ «Слобожанський продкомбінат» (адреса потужностей виробництва: вул. Світла, 2, смт  Чкаловське, Чугуївський район, Харківська область). Для вжиття відповідних заходів реагування матеріали направлені на адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, на підпорядкованій території якого знаходиться виробнича потужність.

Шановні споживачі! Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області вкотре наголошує – будьте відповідальними споживачами, купуйте продукцію перевірених виробників та не спокушайтесь на низьку ціну харчових продуктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...