• Головна
  • З 31 липня в Україні запрацює інша система карантину
11:02, 21 липня 2020 р.

З 31 липня в Україні запрацює інша система карантину

З 31 липня в Україні запрацює інша система карантину

 Міністерство охорони здоров’я продовжить карантин в Україні як мінімум до початку осені. Зараз готують нові правила.

Влада збирається ввести новий варіант карантину, поділивши Україну на чотири зони в залежності від епідеміологічної ситуації. Зараз діє адаптивний карантин, коли ослаблення або посилення обмежень вводяться з урахуванням ситуації в області, а не по всій країні.

З 31 липня, як пояснили в МОЗ, в Україні запрацює інша система карантину, яка передбачає поділ регіонів України на чотири зони в залежності від поширеності захворювання. Регіони з найбільшою кількістю хворих будуть віднесені до так званої червоної зони, з найменшою – зеленої. На ці зони будуть ділитися не тільки області, але також райони і населені пункти. “Червона – жорсткий карантин, який у нас діяв наприкінці березня – на початку квітня. Зелена зона, жовта зона і помаранчева зона – це більш легкі, де обмежують певну діяльність, але не повністю закривають. При дотриманні протиепідемічних вимог буде працювати більшість сфер економіки”, – пояснив головний санлікар Віктор Ляшко.

“Усі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо в місяць, але не більше”, – сказав Зеленський.

Тоді в МОЗ встановили нову дату закінчення карантину на 1 вересня. При цьому, навіть якщо карантин буде продовжений і після настання цієї дати, українські школи відкриються в перший день осені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...