17:03, 22 липня 2020 р.

Змагання з воркауту в Лубнах

Змагання з воркауту в Лубнах

Воркаут - англійський термін, прямого перекладу немає, але саме поняття означає - вуличне тренування, всі вправи якого можна виконати без будь-якого спеціального обладнання. Досить звичайного спортивного майданчика з турніком, брусами, сходами і лавками. Більш того - в більшості вправ немає ні гантелей, ні штанг - тільки вага власного тіла.

Воркаут - це вулична гімнастика, яка може бути віднесена до аматорського виду спорту, фізичної культури і являє собою спортивну субкультуру. В цілому вулична активність - це не нововведення, любителі здорового способу життя виходили на подвір'я розім'ятися задовго до того, як воркаут став популярним спортивним рухом по всьому світу.

Його базові вправи: підтягування на перекладині або віджимання від підлоги виконуються у нас на уроці фізкультури. Сьогодні воркаут - це вже не просто молодіжний вид спорту, це цілий рух, головна цінність якого - гармонійний фізичний розвиток. І все частіше на вуличних тренажерах можна зустріти молодих і підтягнутих людей у стильній спортивній екіпіровці.

Приємно зазначити, що молоді лубенці також обирають здоровий спосіб життя. Так 19 липня, на спортивному тренажерному майданчику біля дитячого парку в Лубнах, відбулися змагання з воркауту. Організатором змагань виступив Новіков Станіслав. Всього було близько 25 учасників, з них 12 спортсменів з Полтави, які автоматично підняли рівень змагань з районних до обласних.

За призові місця боролися в 2-х розділах:

1. "Фрістайл-батл"

2. "Кроссфіт"

Боротьба дійсно була конкурентна в обох розділах і спортсмени показали свій характер і внутрішню силу. А тих, хто шукає зал для занять спортом та однодумців, щоб підтримувати себе в тонусі і розвиватися в напрямку єдиноборств, Станіслав Новіков запрошує з вересня приходити на тренування в БК "Асгард", який знаходиться на базі 10 школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...