• Головна
  • Запрацював сайт, де молодь може спілкуватися з однолітками з усього світу
12:09, 23 липня 2020 р.

Запрацював сайт, де молодь може спілкуватися з однолітками з усього світу

Запрацював сайт, де молодь може спілкуватися з однолітками з усього світу

Запустили безкоштовну інтерактивну навчальну платформу “Неймовірна розмовна пригода”(“Ultimate Dialogue Adventure”). На спеціальному сайті можна пройти навчання англійською мовою про безпеку онлайн-спілкування та навички діалогу. Потім відкриється рівень, на якому можна спілкуватися з молодими людьми з усього світу, дізнаватися про культурні відмінності й подібності та будувати міжкультурні зв’язки, повідомляє Освіторія.

Програму розробили для 13-17-річних дітей, але незабаром її обіцяють розширити і для молодших. Вона забезпечить молодь знаннями, вміннями та поглядами, які допоможуть стати активними, глобальними та відкритими громадянами. На чотирьох інтерактивних рівнях можна засвоїти ключові навички спілкування: критичне мислення, активне слухання, глобальне спілкування, запитання та роздуми.

Проєкт допоможе також удосконалювати навички спілкування англійською мовою та дасть змогу поділитися своєю точкою зору на різні теми, наприклад, про важливість освіти, зміну клімату, фейкові новини, культуру та вірування. Впродовж “Неймовірної розмовної пригоди” можна: отримувати значки за навчання, заробляти бали за використання навичок діалогу, коли ви спілкуєтесь з однолітками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...