• Головна
  • Так хто ж таки в Лубнах має законне право обслуговувати газові мережі? Монополіст з досвідом, чи аматори з ЛК ЖЕУ?
Новини компаній
09:54, 24 липня 2020 р.

Так хто ж таки в Лубнах має законне право обслуговувати газові мережі? Монополіст з досвідом, чи аматори з ЛК ЖЕУ?

Новини компаній
Так хто ж таки в Лубнах має законне право обслуговувати газові  мережі? Монополіст з досвідом, чи аматори з ЛК ЖЕУ?, фото-1

Зранку в четвер, 23 липня, представники ЛК ЖЕУ, під приводом проведення ремонтних робіт, перекрили газопостачання мешканцям провулку Гвардійський буд. 29а.

Так хто ж таки в Лубнах має законне право обслуговувати газові  мережі? Монополіст з досвідом, чи аматори з ЛК ЖЕУ?, фото-2

Здивовані люди зателефонували 104, з яких пір ЖЕК зупиняє газ та «ремонтує» газові труби?

На місце подій приїхали газовики, які, в свою чергу, викликали поліцію. Втручання сторонніх осіб в газові мережі – серйозне порушення законодавчих норм.

Працівники ЖЕКу показують документ – якийсь дозвіл, підписаний начальником Управління Держпраці у Полтавській області.

Так хто ж таки в Лубнах має законне право обслуговувати газові  мережі? Монополіст з досвідом, чи аматори з ЛК ЖЕУ?, фото-3

З’ясування стосунків тривало кілька годин. Протягом яких газовики намагалися пояснити ЖЕКівцям хоча б деякі загальні правила обслуговування газових мереж. І те, що на відміну від ЛК ЖЕУ, тільки газовики несуть відповідальність за стан і допуск до експлуатації газових мереж. Попри будь-які дозволи будь-кого з місцевих чиновників.

Але знайти консенсус не вдалося. Під час суперечки з’ясувалася одна цікава деталь: виявляється, представники ЛК ЖЕУ нещодавно провели перемовини з низкою «старших» по лубенським багатоповерхівками. Мета - змусити їх переконати мешканців підписати такий собі «протокол про бажання». В якому вони звертаються до ЖЕКу з проханням взяти їхні газові мережі собі на обслуговування. Що насправді – незаконно. Оскільки діюче законодавство передбачає зовсім інший алгоритм дій.

Так званий «офіційний дозвіл» на роботу з газовим обладнанням, який демонструють працівники ЛК ЖЕУ є просто папірцем, що використовується з однією метою - ошукати довірливих мешканців та витягнути з них чергові гроші на рахунок остаточно дискредитованої системи ЖЕКів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...