10:05, 27 липня 2020 р.

Лубенці за Лубни чи за партії?

Лубенці за Лубни чи за партії?

Щоразу чергові президентські чи місцеві вибори дають нам усім шанс змінити життя на краще. Та вже якось так повелося, що українці все більше незадоволені кожним наступним своїм вибором. Хочеться як краще, а виходить на гірше. В чому причина і що робити?

Можливо в тому, що ми діємо за принципом «гірше вже не буде» і продовжуємо, наче ті мазохісти, вручати свої долі садистам. Це як в анекдоті – Зустрілися садист і мазохіст. Мазохіст просить садиста: «Ну, давай, муч мене», а садист спокійно відповідає: « А от і не буду!».

Ми голосуємо за партії, за бренди, за красиві обіцянки, за тих, хто в силу своїх фінансових можливостей може скупити етери, щоб постійно бути на виду і на слуху електорату. І ми всі підсвідомо, наче кролики, крокуємо у пащу найсильнішого удава, який перед очима. А як відомо, психологія - наука точна, вивірена експериментально вже давно, і хто добре розбирається та бере її на озброєння, тому зовсім нескладно керувати масами та маніпулювати суспільною думкою на свою користь. Тож, добре обміркуйте свій вибір, який доведеться робити вже зовсім скоро. Без перебільшення, хочеться зауважити, що для нас, лубенців, це буде вже останній шанс. Так, останній. Бо те становище, в якому зараз знаходиться наше місто Лубни, – переломне. Ми наче на перелазі: або скотимося у прірву остаточного занепаду і хаосу, або зробимо рішучий крок вперед і нарешті, відкинувши всі партійні та особисті симпатії, почнемо разом відбудовувати та розвивати наше місто.

Саме бажання цивілізованого розвитку нам усім треба взяти за орієнтир і добре обдумати свій майбутній вибір. Місцеві вибори 2020 року мають стати останнім етапом реформи децентралізації, розпочатої у 2014 році. В остаточно сформованих громадах, перекроєних зі старих районів та областей, мешканці обиратимуть депутатів та голів ОТГ . У нашій, Лубенській ОТГ, ми мусимо обрати не просто «голову», «мера всія ОТГ», а досвідченого, неупередженого менеджера, відповідальну людину, яка об’єднає всі партії, організації та людей навколо спільної мети. Менеджера, який буде здатен контролювати, вчасно наводити порядок і звітуватися в режимі онлайн.

Обираючи депутатів до місцевої ради, мабуть також потрібно віддати перевагу людям незаангажованим, не обтяжених власним бізнесом, а тих, хто приймаючи на себе статус депутата, прийме відповідальність за своїх виборців. Тягар відповідальності дуже нелегкий, якщо це відповідальність чесного лідера. Тож давайте добряче подумаємо, перед тим, як опускати бюлетень до виборчої урни, хто нам забезпечить розвиток? Партія чи конкретний, відповідальний лідер?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...