10:23, 28 липня 2020 р.

Небезпечні ями в Лубнах

Небезпечні ями в Лубнах, фото-1

Тема ремонту доріг чи не найактуальніша сьогодні.

Ми не будемо говорити про «велике будівництво», давайте вкотре поговоримо про локальні, лубенські ремонти доріг у нашому місті. Всі ми щодня долаємо шляхи, їдучи на роботу, чи в інших справах, як автомобілісти, так і велосипедисти та власники будь-якого транспорту. І мабуть, щодня, гуцикаючи по ямах та горбиках ямкового ремонту, обов’язково згадуємо недобрим словом місцевих чиновників.

Вірніше сказати, одного, - пана Олександра Сосну, начальника відділу житло-комунального господарства та капітального будівництва міськвиконкому, який не одне десятиліття обіймає цю посаду. І всі ці роки в Лубнах відбуваються ямкові ремонти, які тримаються щонайбільше місяців шість, а далі все по кругу.

Ось на цих світлинах видно ями, що на перехресті вулиці Гвардійської та провулку Гвардійського. В минулого року, влітку, саме цю ділянку «полатали». Так само, як і ділянку вулиці Гвардіської, де стоянка таксистів та найбільш жвавий рух.

Цього року, на початку липня, тут кілька ямок було закидано асфальтовою сумішшю, що залишилася від ремонту вулиці Монастирської, та й потому. А те, що цей відрізок дороги вкрай небезпечний для всіх, хто рухається по ній, особливо у нічний час, то таке. І таких доріг у нашому місті чимало.

Як можна пояснити таке відношення до лубенців? Адже ми всі, у прямому сенсі, ризикуємо своїм життям, щодня перестрибуючи ці ями на дорогах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...