• Головна
  • Засідання виконавчого комітету Лубен
13:59, 29 липня 2020 р.

Засідання виконавчого комітету Лубен

Засідання виконавчого комітету Лубен

 Щойно закінчилося засідання Лубенського виконавчого комітету, на якому було заслухано доповіді відповідальних осіб.

Про стан справ у КП Лубенській лікарні інтенсивного лікування за перше півріччя 2020 року доповідав заступник головного лікаря Павло Григорович Корнієнко. Зокрема, він зазначив, що за звітний період у Лубнах народилася 181 дитина, а померло 378 чоловік. Лікарня має 365 ліжкомісць та 12 спеціалізованих відділень, за минулий період у хірургічному відділенні проведено 1381 оперативне втручання.

На даний час проводиться реконструкція приймального відділення, яка передбачає не тільки проведення ремонтних робіт, а й закупівлю нового обладнання: КТ, МРТ, сучасні рентген апарати, ендоскопічне обладнання тощо. Наразі 16 інтернів, які в подальшому будуть обслуговувати новітнє медичне обладнання, проходять навчання. По закінченні доповіді прозвучали питання: Чому кошти не «ходять за пацієнтом» і все доводиться оплачувати з власної кишені хворим? На що Павло Григорович відповів, що медична реформа призупинена і тому НСЗУ не відшкодовує кошти.

Наприклад, пакет на відшкодування витрат лікування інсультів не входить до обов’язків КП ЛЛІЛ. Також якщо проходять пологи з патологіями, то породіллі доплачують за складність. На сьогоднішній день у лікарні є 7 робочих апаратів ШВЛ, а 3 знаходяться на технічному обслуговуванні.

Цікавим було питання щодо виконання програми вуличного відеоспостереження у Лубнах. Як доповів Андрій Осацький, начальник сектору мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, на програму виділено з місцевого бюджету 600 000 гривень. У 2018 році закупили відеокамер та обладнання на 200 000 гривень, у 2019 році - 100 000 гривень, за перше півріччя 2020 року витратили на закупівлю обладнання 100 000 гривень, до вересня передбачено закупити ще 10 відеокамер зовнішнього відеоспостереження. Наразі встановлено три відеокамери на Ринковій площі, одна на центральному пляжі та у парку відпочинку. Загалом по місту функціонує 148 камер спостереження, це з урахуванням приватних магазинів та всіх підприємств і організацій, сказав на завершення доповідач.

Про збільшення тарифів на вивезення і захоронення твердих побутових відходів ТОВ «Чисте місто +» доповідав Олександр Сосна, начальник відділу комунального господарства та капітального будівництва міськвиконкому. З урахуванням всіх витрат вивезення ТПВ становитиме 113, 80 гривень за 1 куб для населення, та 131, 26 гривень за 1 куб для організацій і підприємств незалежно від форми власності.

Начальник відділу освіти Мирослав Костенко доповів про те, що з метою уникнення перевищення граничної кількості учнів у класах ЗОШ №6, зонально прикріпити дітей, які проживають по провулку Гвардійському до ЗОШ №3. Це також пов’язано з тим, що поряд з ЗОШ №6 будується 128-ми квартирний житловий будинок, і в майбутньому діти, які проживатимуть у ньому, будуть навчатися у цій школі.

На засіданні виконавчого комітету було також розглянуто питання про промислову забудову та технічне переоснащення об’єктів, затверджено кандидатури для розміщення фото на міській дошці пошани та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...